Delovi MyCityja

2

Delovi MyCityja

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

stvarno ocete da otvorim grupu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Nije losa ideja. Zvuci kao dobro zezanje.



offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

@VladaPUB
Znaci, ja sa Istoka, ti sa Zapada

Znas kako, slab ce da ti bude odziv krimosa tamo, ima da te se boje Smile

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ja cu morati da menjam funkciju u nekog sekretara unutrasnjih poslova, zamenika nosioca spomenica, pomocnika narodnog heroja . . . . vidim da je kriminal krenuo po gradu, a nadjoh i sliku . . . . sad ce da se postavi ! Smile

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

Ma jeeeeeee li!

To cemo jos da vidimo! Samo da ubacim par clanova klana, pa kad se razbezimo po forumu!

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

NIsam ja sa zapada, nego iz grada. Znaci, ingerencije nad celim gradom. E sad, uvek je na istoku bilo vise kriminala . . ..

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Samo nemoj da se klan razbije, pre nego ga i formiras, kada Peca napravi neku novu "Sablju: "Skalpel" ili ta slicno, ima da bezite ko muve bez glave Smile Very Happy Very Happy Very Happy

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

A, taman sam mislio da nemas jurisdikciju nad mojim delom Smile

Neces ti izdrazti pritisak. Kad se jednog dana pojavis sa kravljom glavom u krevetu!
(imam nestasicu konja, tako da se snalazim)

offline
  • Pridružio: 18 Dec 2003
  • Poruke: 7953
  • Gde živiš: Graceland

VladaPUB ::Samo nemoj da se klan razbije, pre nego ga i formiras, kada Peca napravi neku novu "Sablju: "Skalpel" ili ta slicno, ima da bezite ko muve bez glave Smile Very Happy Very Happy Very Happy

Ma, moze i motorna testera!

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Znaci, sve smo se dogovorili, samo da Peca otvori USER grupu, i da vidimo kolika je ta "sacica" opasnih momaka na MC-iju, pa da pocnem da pisem Belu knjigu kriminala . . . .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8949 korisnika na forumu :: 83 registrovanih, 9 sakrivenih i 8857 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., Aleksej, Bane5, beki76, bojanM84, bojcistv, Borski1977, BrcakRS, Buzdovan, celik, Clouseau, cuvarkuca, DaliborVukadinovic, DENIRO, Despot Đurađ, Devil city 1989, Djole3621, djukapfc, Draganeli, drimer, dule10savic, ElGenius, Ercomero, EXIT78, Ezbuck, Feller, Foxdie, g_g, gregorxix, havoc995, Igritelj, Ivica1102, Ivoo, jalos, jeen yuhs, kolle.the.kid, Leteća Krofna, lima, Lotus, M74AB3, maksi007, Marko Marković, markolopin, mercedesamg, miki69, Milan A. Nikolic, milanpb, Milometer, Mldo, monomah, Mrav Obrad, Naj-Turs, nikolapetkovic, novator, OgnjenMitric, OldKresoje, pfc74, pisac12, PITT, Radoslava, rodoljub, royst33, sap, Sarmat, sasovsky, Sirius, Sićko, Smd, ssekir75, svnedelja, Tihi86, tmanda323, veljko82, veljkovicdani, VJ, Vlada78, Vladoj, VNVK, vuk77, Zastava, zokizemun