Elektricni brijaci

2

Elektricni brijaci

offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

mcrule ::zola92 ::Ja se brijem elektricnim brijacem poslednje 4 godine.... Jednostavno, mnogo mi je jednostavnije brijanje nego da nanosim penu pa povuci pa isperi itd...

Takodje.
Brze mi i jednostavnije.


A koju elektriku ti koristis?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2012
  • Poruke: 12

Kao što kažu ljudi, sve zavisi od kože. Meni se recimo koža iritira od običnog brijača, zato koristim električni.



offline
  • Pridružio: 05 Feb 2008
  • Poruke: 2134

Ma neki (ko moj otac) imaju kozu otpornu na sve, otac brije ziletom bezveze, bez nekog pravila o smeru brijanja, vrste zileta i lubrikanta. A meni je vrat bas osetljiv i ako postujem pravila o brijanju, ono niz dlaku, pa postrance pa eventualno uz dlaku u trecem prolazu...u najboljem slucaju bar 1-2 bubuljice moraju izaci na vratu.

Planiram uzeti najeftiniji sa mrezicom posto bi se i ivako svaki dan brijao, a nejeftiniji zato sto ne bi da bacim 200 i vise evra a da mi neodgovara na kraju taj sa mrezicom. najeftiniji od zvucnih imena sa mrezicom je:

Braun series 1 - 150
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mada i skuplji su u osnovi isti, samo se brze puno, brze briju, neki vibriraju ili imaju savitljivu glavu, ali osnova je ista

braun series shavers comparison
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1051 korisnika na forumu :: 123 registrovanih, 9 sakrivenih i 919 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 9k38, Akiro, alex71, ALEXV, alke12, Andrija357, BAKI89, BaneM75, Battlehammer, Baždaranac, bb929, Bbbggg1979, Ben Roj, boj.an, Bojan198527, bokicacar, BOOM COMPANY, Boris BM, borya90, Boskovic, BOXRR, branko7, brkan1, Car89, carinko, CHARLIE JA., chichabg, cifra, cole77, darionis, delrey, denisnapast2015, Df410, djboj, dule10savic, dusanobr, dzoni19, Džekson, eagle.rs, ekipo26, El-Komadante, famoso, ginjica, Gosha101980, Hans Gajger, hattori, howyesno, IpMan, ivan1973, jalos, Jaxupa, Jeremiah, jodzula, Jovan1997, Kajzer Soze, Koca Popovic, komsija1, Kruger, LeGrandCharles, Lester Freamon, Lucije Kvint, m94j, Macalone, Marko Marković, Marko00, mat, MB120mm, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, miki kv, Milanče222, milenko crazy north, Miler88, Milos ZA, Milun24, misaru, Mrav Obrad, mrm, nebkv, nebojsag, Nikola9223, nixos, Orc, Outis, Petar888, PitterBg, PlayerOne, PoolbegD02, proka89, Prometeus, q9q8q7q6, rodoljub, rovac, royst33, sabros, samo_srpski, Savantije, Savkec, Siti2, sonico, Spinosa, Srki98, stefan95, stegonosa, stibium51, troki1971, Tumansky, Tvrtko I, umpah-pah, VJ, Vlada78, Vladko, VP6919, Walter Kurtz, wolf431, wolverined4, yiyi, zemljanin, Zmaj Tolak, Zoran1959, zzapNDjuric99