Evo mene :)

1

Evo mene :)

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Ljudi stigao sam Smile
Jedva doduse, ali stigao sam...
Iskreno nisam odusevljen svim ovime sto se desilo, ali sta da se radi, ocigledno je tako moralo Sad
Izgradicemo mi i lepsi i stariji Smile
A sad molim moj status Smile Premijer je ipak jedan Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

PA gde si BRE SF ??? Nema te 100 godina.
Dobronamsevratio !!!



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

fala bogu Smile

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Bogami momci, mnogo je tesko ovako iz net cafe-a Sad
Od kuce nece pa nece Sad
ali obecali su mi uskoro iz telekoma novu liniju pa ce biti merak Smile

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Dodji kod mene u Internet Caffe Smile

offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

aaa..Puky odma biznis........
Dobro dosao SF...Wink

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Pa sto da trosi pare kada je kod mene free. (do 1 maja)

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Vidis mogao bih da se navalim malo do NS... bio sam u poslednje vreme par puta do SU i ZR, a u NS ni jednom... zanimljivo Smile

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

interesting.

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Pa moze i kod mene u internet cafe Smile
Brzina je valjda dovoljna od 1 m/s... Ja sam od NS nekih 30-40 km
Pa ako mogu da pomognem... Javite!!!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1951 korisnika na forumu :: 54 registrovanih, 7 sakrivenih i 1890 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., AleksSE, Ares12356, Asteker, black venom, branko87, bukefal, C-Gun, cuvarkuca, darionis, djonsule, dule10savic, esko_hz, Glavonja049, Imperator_Aleksandr_lll, Ivica1102, Jager715510, jalos, Jaxupa, Jeremiah, Kajzer Soze, kib, kihot, Konda, Krin, kybonacci, Laluvr, limeni, Marko00, Marko88, Maruti, Metanoja, mino bosanac, Mirage 2000N, MrNo, nenad81, nnovakis, OgnjenMitric, Paklenica, proka89, repac, retiredlt24, S-G, Sioux7674, stegonosa, Tvrtko I, VJ, Vzor50, xAlex2, XBMC, YugoSlav, zeka013, 79693