Kako izgleda vas desktop ?

507

Kako izgleda vas desktop ?

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

I ja se malo igram sa Arčom Wink







Ako nekoga zanimaju Nitrux ikonice, evo odakle ih možete preuzeti
Gnome - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
KDE - [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 17 Jan 2014
  • Poruke: 573
  • Gde živiš: Ulm , Germany

windows 7 rainmeter & dexpot (oba zajedno vuku 30mb rama u ovakvom settup-u) tema je custom HUD-launch ikonice sam sastavljao iz mnogo raznih pack-ova.

[youtube] [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] [/youtube]

offline
  • C# and PHP Developer
  • Pridružio: 16 Feb 2011
  • Poruke: 1630
  • Gde živiš: Pancevo

Napisano: 20 Feb 2014 20:28

Dace bog jednom i ja da odem u taj egipat Smile



Dopuna: 21 Feb 2014 11:33

@Brok jel mogu te ikone na unity

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Da malo promovišem temu Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Tu je i moj desktop, kao i screenshotovi desktopova drugih okruženja Smile

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Malo windoze.. Smile


offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Evo ga Awesome WM: Smile



Maksimalna zabava u ovim gripoznim danima. Smile

offline
  • Brok  Male
  • Moderator foruma
  • Mihajlo Bogdanović
  • Linux driver - fighter - warrior
  • Pridružio: 04 Maj 2005
  • Poruke: 3272
  • Gde živiš: u gradu Kraljeva

Pitao si me jednom prilikom, i ako nije bio Xmonad, da li je to OS. Very Happy

Evo za nostalgične KDE-aše, KDE 3.5 zapravo Trinity, na PCLinuxOS-u.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Evo, sredio sam Awesome, više nije divlji.. Mr. Green



offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Sve ok ali za destkop okruženje ne izgleda mi kao neko rešenje mada ga nikad nisam probao.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Deluje tako ali je dobar, veruj mi. Malo samo da se navikneš na prečice na tastaturi i sve leti. Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 987 korisnika na forumu :: 100 registrovanih, 11 sakrivenih i 876 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AC-DC, Alexandar-1973, Apok, ArchaBasha, Ares12356, Asparagus, Asteker, bigfoot, Bubimir, cenejac111, darionis, Darko Jovanovic, darkojbn, Dioniss, dj.ape, Djota1, DonRumataEstorski, dozorni, dragon986, dule10savic, Gall, GandorCC, Georgius, Gradjanin, Hans Gajger, Haris, igorkozar83, ikan, Ikica977, jaeger, jalos, Jecmendo, Jeremiah, JK, jon istvan, Jovan1983, Kajzer Soze, king111, Koplje, kybonacci, Lazur_01, Lep1na, m94j, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Milan 84, Milan A. Nikolic, milanpb, milenko crazy north, Miletić Zoran, Milos ZA, milutin134, Mirage 2000N, Mićko, mrdaak, MrNo, Naj-Turs, nelezele, nixos, Nomica, OKT, Orc, ozzy, Pavel Medved, pein, Permaldar, pisac12, pobeda, rajkoplje, raso76, redstar011, repac, rovac, royst33, S-G, Sarmat, sasics, shadower78, Sharpshooter, Shinobi, shiro, skok, sova72, sspp, tamno.nebo, Tanjagre, tubular, Valter071, veljko82, VJ, Vlada78, VPV, x9, zaoka, ZlatniRez, zokizemun, Zorge, zule2, 787