Kako izgleda vas desktop ?

70

Kako izgleda vas desktop ?

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Dunik

Hvala Smile...
A gde nadje taj stari desk, uhvatila se paucina na taj desk koliko je star Smile
A jeste, razlika je ogromna Smile...

@ Stefke

Da, ne gledajte ni to Very Happy.

Evo link za dload (25.83MB)
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Napomena: Ako koristite MSN postoji mogucnost da vam ne radi u smislu da ne mozete da razgovarate.
Pri instalaciji MacOSX paketa, pita te koji ces skin za MSN. Po defaultu je postavljen onaj standardni, a ja promenio, moze biti da je to prouzrokovalo da se MSN ovako ponasa.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

A evo i moj najnoviji(jedan od najboljih wallpapera)

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

Evo i mog:

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2005
  • Poruke: 231
  • Gde živiš: Beograd

a sta mislis da stavis sivi visual umesto plavog.Mislim da bi se bolje uklopilo sa crvenim wallpaperom

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

mislim ovo moram da postam (ne mogu da verujem da sam nasao sliku koja je bolja nego ona predhodna).... Kakva slika Smile
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ha ha ha....

offline
  • Pridružio: 12 Jun 2005
  • Poruke: 1847
  • Gde živiš: Apatin

@DuNik ako mislis na mene nisam hteo da stavljam taj zato sto mi bode oci!!!

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]


da čujem ko je sad dasa Razz inače thema je oko 70 mb skidano dial upom oko 5-6 sati ali morate priznati da je wrh

offline
  • Pridružio: 01 Avg 2005
  • Poruke: 115
  • Gde živiš: MaYuR/Sabac

@Stefke Ako ti nije tesko, posalji mi taj wallpaper na [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • ZoNi  Male
  • Free Your Mind!
  • Pridružio: 26 Feb 2005
  • Poruke: 5757
  • Gde živiš: Singidunum

jao, stefke, to je neki od onih alienware katastrofa... ma, uzas, bre...

evo kako izgleda super desktop Wink

offline
  • Pridružio: 16 Jun 2005
  • Poruke: 1251
  • Gde živiš: Podgorica

Zoni nije neki nego najnowiji Razz

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1159 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 9 sakrivenih i 1055 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, Betty25, Bo96, bojcistv, Bokiboks, boro975, Bubimir, CHARLIE JA., cifra, comi_pfc, Comyymoc, cuvarkuca, cvrle312, Daba75, Darth Malak, debeli, deLacy, djuradj, Dorcolac, Dragacevac, Electron, Ercomero, esko_hz, Foxdie, Frunze, Georgius, Glavonja049, GORDI, gregorxix, Hans Gajger, igorkozar83, ikan, Imperator_Aleksandr_lll, Jeremiah, Jester, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, Kurgan, laurusri, Lazur_01, leptirleptir, Lotus, Lucije Kvint, m94j, MagicniHerpes, Major Tankosić, mat, matejman, mercedesamg, Mercury, Metanoja, Mi lao shu, miki kv, mikidragi, milbos, MILO-VAN, Moldovan, museum, nemkea71, neutrino, nikolabb, nixos, Novakomp, panonski mornar, Panter, Papadubi, Pero, Petar25, pirke96, precan, Pururin, radza1, Remarqe, sajorg, sap, skok, Smiljkovich, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, Stanlio, Tas011, tomo2, umpah-pah, Vlad000, Vlada78, W123, Wepp, xAlex2, XBMC, YugoSlav, Zoca, Zukov