Koji OS (operativni sistem) koristite?

5

Koji OS (operativni sistem) koristite?

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Mene nije blam i sluzi mi sasvim dobro samo windows na nasem e tu se nikada ne bih snasao.

P.S. A cemu sluzi to format C dugme? Wink



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 843 korisnika na forumu :: 70 registrovanih, 5 sakrivenih i 768 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., ALEXV, Apok, Asteker, awathorn, b_z_b, babble, bojcistv, boskelazo, Bosnjo, Cigi, coaa, cuvarkuca, dekan.m, Dimitrise93, Dolinc, Duk011, Dusko_Dugousko, Džekson, ekser222, elenemste, Feller, gaga23, ginjica, Glavonja049, goxin, gregorxix, Igritelj, jon istvan, JOntra, Jose, Josef, kaskadija, kib, Krusarac, lord sir giga, Magistar78, Medojed, mercedesamg, miki69, milanstankovic087, Milometer, mladen.zovko, Moldovan, monomah, mustangkg, nikolakgbikola, niksa517, Orc, pisac12, proka89, radza1, Ray1973, Sharpshooter, Simulink11000, Smajser, Smor, Srky Boy, taomaster, Trpe Grozni, vdeki, vensla, vidra boy, Vlada78, Vojo06, zdrebac, ZetaMan, 79693, 800077