Koliko spavate?

9

Koliko spavate?

offline
  • Pridružio: 10 Feb 2005
  • Poruke: 3549

Pa kada se legne oko 12 ili 01h,a ustane u 07,onda vidite.
Mogu da kazem da je mnogo bolje rano ustati.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 09 Jul 2005
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: CITY OF FIRE

Oko 6h dnevno, hronicno sam neispavana, samo ponekad nedeljom odvalim malo duze pa doguram do 8h spavanja.



offline
  • Pridružio: 19 Mar 2005
  • Poruke: 175
  • Gde živiš: Kucevo

Ja obicno od 7-9h,ne mogu duze zbog skole,ali se zato vikendom razvalim

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

Kada mogu spavam i po 12h ali u proseku izmedju 8 i 10 h

Uzas kakva spavalica

offline
  • SVITAC 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 28 Apr 2003
  • Poruke: 5919
  • Gde živiš: Beograd

Nije ni čudo kad u ovo doba kuckaš po kompu .. zamenila si dan za noć ..
Smile

offline
  • Pridružio: 12 Nov 2005
  • Poruke: 67

Blago receno, lezem oko 7 - 8 ujutru a ustajem oko 15-16-17h Smile

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Eeee tako sam ja na raspustu,i bilo mi j esuper!Sad nikako ne mogu da se naviknem na rano ustajanje

offline
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Ja imam problema sa spavanjem Nocu slabo spavam, ujutru neispavan, preko dana umoran, uvece skroz odmoran!!!!
Znaci spavanje mi je ubi boze!!!

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Oko 6, max 7 sati dnevno...
Mada u poslednjoj nedelji par puta mi se desilo da odspavam i posle podne...

Lezem oko 00:00/01:00, a ustajem izmedju 06:30/07:00.

Dopuna: 01 Dec 2005 12:16

Sad kada sam citao ostale postove setio sam se pre mesec, dva da sam imao neki graficki da zavrsim i nisam spavao, i legao sam popodne oko 16h da se samo malo odmorim, sledece sto se secam da me cale u 07 da idem u skolu... Smile

To mi ni dan danas nije bas najjasnije, meni se x puta desavalo da ne odspavam zbog grafickog, ili nekog odgovaranja, ali opet odkunjam 6 sati i ko nov... Ali tada sta je bilo, pojma nemam...

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

5-6 sati i kao nov sam.Navikao mi se organizam.A vikendom se razvalim pa spavam i po 12 h

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1280 korisnika na forumu :: 97 registrovanih, 6 sakrivenih i 1177 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 16.mabr, 9k38, _Rade, alternator, Andrija357, Asparagus, Betty25, bojankrstc, bojcistv, bokicacar, Borski1977, Bosnjo, BWG, C-Gun, Cigi, cikadeda, Clouseau, crazydkure, cyprus, dane007, DankoZemun, DeerHunter, Despot1, dj.ape, djonsule, dolinalima, Dovla 1980, dragisa dragisa, drimer, DS01, dzoni19, Džekson, esko_hz, famoso, Feller, geo.dule, Georgius, Glavonja049, iceburn, igorkozar83, ikan, Ir, joca83, jodzula, Joint Chief, JOntra, Jozo74, Kajzer Soze, KizJ, ljubsz, lord sir giga, Lucije Kvint, Milan 84, milanpb, milos97, mnn2, Moldovan, mrvica78, Mzee, Naj-Turs, nemkea71, Nobunaga, Novakomp, peradetlić, ping15, pirke96, Pohovani_00, proka89, Prometeus, raketaš, Remain, Rok A Bit, rovac, S-G, S-lash, Sale0501, Seeker, Sharpshooter, shlauf, Sirtaki Suvlaki, Smiljkovich, sombrero, Spinosa, stalja, superwhy, Vanderx, Veless, Velibor Radoja, vidra boy, vladao75, VNVK, Warrior, XBMC, Zastava, ZetaMan, 787, 1324