Misao dana

4

Misao dana

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Dobro zboris Dale. Very Happy

Zivot je kao kurva. Kada to shvatis, kasno je da postanes makro.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dale  Female
  • Jubilarni stanovnik grada
  • Pridružio: 27 Jan 2004
  • Poruke: 85
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

Hvala Puky...



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Hm ova Pukyeva me inspirisala...

"Life is piece of shit, so take good papers when
you go to take a shit, so at least you enjoy it
while you do it."

Ima istine u ovome zar ne Smile

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Veruj mi Zece da sam je par puta pogazio i pokajao se. Sad

Life is a peace of shit when you look of it.

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

life's a bitch. and the you die... :mrgreen:

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

... je brutalna ali istinita.

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2004
  • Poruke: 536
  • Gde živiš: Sarajevo

Citat:Ako u životu ikada doživiš poraz,ne dozvoli da ti u oku zasija suza.Ljudi su zlobni i na ruševinama tvoje sreće sagradiće spomenik svojoj pobedi.

Ja bih malo obrnula....
Ako moja suza moze da usreci neko zivo bice bar na trenutak onda cu stalno plakati.

offline
  • Fej  Female
  • Super građanin
  • Pridružio: 25 Mar 2004
  • Poruke: 1293

Ako ikada sretnes coveka bez osmeha, budi velikodusan i pokloni mu osmeh. Niko ne oseca toliko potrebu za osmehom, kao oni koji ne mogu da ga poklone drugima.

offline
  • Mina 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 29 Apr 2004
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Novi Sad

Life is a comedy for those who think and a tragedy for those who feel...

Ko pre devojci prvi u nju upada.

Jest da sam zensko ali me ova mnogo nasmejala..

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 995 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 12 sakrivenih i 896 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, ALEXV, Apok, ArmFPGA, Avalon015, baltazarxx, bojan1234, bojan313, bojank, Borkanović, borya90, bpvl, Ca6otep, CHARLIE JA., cole77, croato, curiosity, cyprus, Czrweni, darkkran, doragan, dozorni, dushan, fijufijukrozkapiju55, foka106, goran.vvv, janezek67, Jester, JOntra, Karaula, Khaless, Koplje, Kruger, Krusarac, kuntakinte, Kvaka22, laurusri, Linda, lord sir giga, Marko Marković, mat, mercedesamg, Mercury, Milan 84, milenko crazy north, Miler88, Milometer, milutin134, mkukoleca, narandzasti, nebidrag, nemkea71, nenad81, niksa517, nisamBot, Nole, Nomica, operniki, pablojepao, Panter, panzerwaffe, Permaldar, picknick, powSrb, Pururin, raptorsi, redakzver, Remain, RJ, SamoGledam, Smiljkovich, sspp, Stoilkovic, tamno.nebo, Tihi86, tomo2, tritonus, US_Rank_0, veljkovicdani, vladaa012, Vladonius, Voice1, Vozd0714, Zmaj Tolak, 79693