Miss My City

2

Miss My City

Vas glas za -->

  • Fej
    30% [34]
  • ****jana****
    23% [26]
  • x-tina
    29% [33]
  • zoranez
    11% [13]
  • Limit
    6% [7]
  • Ukupno glasova : 113
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2005
  • Poruke: 369

U prvom krugu , glasao sam za Svetlanicu, sada izmedju jane i X-tine, moj glas dobija X-tina.Obe su lepotice! Fej je preslatka!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Hmmm nisam ni znao da se ovo organizuje poshto retko zalazim u blogove....Confused
U svakom sluchaju:

Fej Mr. Green



offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

One vote for Jana. Smile


Jeste da sam oženjen ali ovako izgleda moj tip devojke. Wink

offline
  • Pridružio: 19 Avg 2006
  • Poruke: 74

Jana udaj se za mene Wink ?

offline
  • Pridružio: 03 Okt 2005
  • Poruke: 11

Jos jedan glas za Miss Fej.

offline
  • Pridružio: 24 Feb 2004
  • Poruke: 3013

Sve su lepe ali ipaaaak Zoranez Very Happy

offline
  • Gad  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 932

Jedan glas za x-tinu

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Cacak, naravno Wink

offline
  • Data Center Engineer
  • Pridružio: 13 Avg 2004
  • Poruke: 3050
  • Gde živiš: Holandija

još jedan glas za x-tinu

offline
  • pixxel  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 21 Jun 2005
  • Poruke: 9091
  • Gde živiš: Tu i tamo...

Fej. Iako sam se bas dvoumio izmedju nje i Jane, Za dlaku je fej pobedila, samo zato sto je blesavija Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11049 korisnika na forumu :: 102 registrovanih, 10 sakrivenih i 10937 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, 357magnum, aca018, ajo baba, Andrija357, Apok, aramis s, arsa, Asteker, awathorn, b_z_b, bankulen, Baždaranac, blue, Bo96, bobo85, Bobrock1, bojankrstc, Boris BM, boromir, BrcakRS, Ca6otep, cenejac111, cikadeda, coaa, CORDEIRO, Cvexi, darcaud, Dejan_vw, Demi87, DENIRO, denisnapast2015, dexteroza, djboj, djordjemiklusev, drale12, Duck of Death, Dvojac005, ElGenius, Flanker-G, Foxdie, goran.vvv, goxsys, Great White, GveX, Hans Gajger, igorkozar83, Igritelj, Ivoo, jodzula, JOntra, Jose, Kajzer Soze, Kobrim, kori, Krusarac, Kvazar, kybonacci, lukac, Marko1238, Martin543, mercedesamg, Metanoja, Mihajlo, Milan A. Nikolic, nebojsag, nezavisni mislilac, nikoladim, nisamBot, Permaldar, Prečanin30, proka89, raster12, RD84, Ripanjac, ruma, Sirius, Sky diver 29, Spinosa, styg, t.e.m.p.l.a.r., tanakadzo, Tastatura ratnik, tecataki, tomo2, tubular, Tvrtko I, umpah-pah, v82, Vlad000, Vlada1389, Vrač, vrgudinac, vrlenija, vukajlo71, vuksa72, xAlex2, XBMC, zivojin32, Zorge, Zvone, 79693