Nestanak cega vise mrzite?!

7

Nestanak cega vise mrzite?!

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2004
  • Poruke: 238
  • Gde živiš: Novi Sad/Beograd

Ma definitivno VODA!
Bez struje se uvek moze.
Pa nasi pretci su sasvim fino ziveli bez struje, a imali su vode stalno!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • AxeZ 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 3989
  • Gde živiš: Novi Sad, Vojvodina

nadalina ::Ma definitivno VODA!
Bez struje se uvek moze.
Pa nasi pretci su sasvim fino ziveli bez struje, a imali su vode stalno!


Ma stvarno...ajde ti zivi bez struje pa da vidis kako je to fino...i to negde na 10-om spratu . bez lifta i gde bez struje nema ni vode



offline
  • Pridružio: 26 Mar 2004
  • Poruke: 120
  • Gde živiš: Herceg-Novi

Rekao sam nestanak vode i struje ima istu težinu.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1943 korisnika na forumu :: 88 registrovanih, 6 sakrivenih i 1849 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Andrija357, aramis s, Avalon015, Betty25, boro975, braca57, Brada64, Ciri1994, Comyymoc, Crazzer, Daba75, Darth Malak, Despot Đurađ, djboj, djuradj, Dogma21, DrNeoCortex, Džekson, Electron, esko_hz, Foxdie, g_g, Georgius, gregorxix, GUARIN, Hans Gajger, ikan, Imperator_Aleksandr_lll, Jester, Kajzer Soze, kingkong1947, KizJ, Konda123, Kontrausluga, Krusarac, Kurgan, Lazur_01, Lep1na, leptirleptir, Lotus, m94j, mainstream, Major Tankosić, mat, matejman, Metanoja, miki kv, mikidragi, milanpb, milenko crazy north, Mićko, nnovakis, Novakomp, OgnjenMitric, ozzy, panonski mornar, perko91, Pero, Pururin, radza1, rovac, sap, Sevetar, shadower78, skok, slono, Smiljkovich, Solunac na steroidima, Stanlio, Tas011, trutcina, Tumansky, ujke, v82, VanZan, Vasilije Budović, vazduh, vidra boy, Vlada78, Vlado82, vladom6, W123, x011, XBMC, yufighter, YugoSlav, Zukov