Okupljanje (Beograd 27.03. nedelja)

10

Okupljanje (Beograd 27.03. nedelja)

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Jovana

da znas da mi nije sada svejedno Very Happy... propustiti koncert Iron Maiden-a zbog toga sto nisam hteo/mogao da idem na okupljanje? hmmm Smile

@ Mad

cu odem od kuce ranije na koncert pa neces moci da me zadrzis Razz

paz'te 'vako. drugarica bi trebala da ide u bg u nedelju tako da cu mozda doci (nista ne obecavam, zavisi od situacije, jer ponavljam, u subotu sam isto u bgu jer imam vezbe)



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

@Snoop

If you wanna hear Aces High you need to have high stakes.



offline
  • CHE 
  • Ugledni građanin
  • Pridružio: 19 Sep 2004
  • Poruke: 443
  • Gde živiš: tu i tamo...

Kad ostane u stanu bice: Fear Of The Dark... Smile

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

@ Mad

ne verujem da ce pevati Aces High WinkVery Happy, ali zaobilazimo temu

@ CHE

to ce biti obazevno...

Iam a man who walks alone and when Iam walking a dark road at night or strolling to the park......... Wink

offline
  • Dzmidz  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 05 Feb 2005
  • Poruke: 527
  • Gde živiš: Trieste,Italy

Samo posmatram...i vidim da nikako da usaglasite vreme... Ja bih Vam predlozio da pocnete okupljanje od 13:00 do 13:30....i da na dogovorenom mestu sacekate jos sat vremena za slucaj da je neko imao problem sa prevozom.... Znam da je to vreme sasvim u redu za onoga ko zaista zeli da se pojavi na okupljanju i da je dovoljno da se bilo ko sa bilo koje tacke zemlje (osim mozda montenigeri) pojavi....

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

kako god se dogovorite, gamzzy i ja krecemo u 13h vozom iz novog sada, pa cemo vas vec negde naci Wink

offline
  • Max  Male
  • Super građanin
  • Marko Milic
  • MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
  • Pridružio: 02 Nov 2003
  • Poruke: 1363
  • Gde živiš: Beograd - Jagodina

Izgleda da cu preskociti ovo okupljanje, moram 25-tog kuci posto nisam isao mesec dana i majka me se uzelela.

offline
  • SkY  Male
  • Boondock Saint
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 1060
  • Gde živiš: Vozdovac (MyCity South Side)

Nedelja, ok

Trg, ok

Vreme, ok

Vidimo se Wink

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Pegazeka ::kako god se dogovorite, gamzzy i ja krecemo u 13h vozom iz novog sada, pa cemo vas vec negde naci Wink

Ako se uspem organizovati idemo zajedno.

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Evo ja sam se vec dogovorio sa mojim matorcima oko finansija, i sve je proslo ok. Sto znaci da 100% dolazim, pa makar i sam putovao iz Nis-a, ali nadam se da necu. Bilo kako, nisam u stanju da propustim i sajam automobila i ovakvo veliko okupljanje.. ! Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3715 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 6 sakrivenih i 3627 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., A3C, alex1974, amonsrb, awathorn, BaneM75, berste23, Bo96, Bokiboks, bolenbgd, Branke90, branko7, Buzdovan, carinko, Cicumile, croato, Dare, Desmond, djboj, doktor1964, Dorcolac, Dovla 1980, Duce, dusanobr, Flanker-G, Foxdie, ginjica, gost321, Ilija Cvorovic, IQ116, Ivoo, Jablan, Jeremiah, Joint Chief, K a s p e r, kunktator, Lance Guest, loon123, Lucije Kvint, Marko Marković, MarkoMarkovic86, mean_machine, mercedesamg, MiGac, milenko crazy north, milos97, Moldovan, monomah, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nenad81, Nikoletina Bursac, Orc, orfanel, Petar25, pristinski korpus, radovanstojkov023, Radula, raso76, RiV, S-G, S.Palestinac, saputnik plavetnila, Sass Drake, Shajlok, Solunac na steroidima, Stanlio, Tafocus, Tandrkalo, Troja, trutcina, user24, v82, vazduh, VJ, vuk77, zlaya011, zoran77, Zorge, Zukov, |_MeD_|, Žoržo