|
Poslao: 07 Maj 2004 23:48
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
Jelena ::
E,a nekad mi je omiljena drustvena igra bila zmurke
Takođe!
Samo bih dodao da je i igra Kante (slična žmurki) bila moj favorit među igrama.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2004 00:17
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
@ Jelena
Dogovoreno ja na sledece okupljanje nosim moj monopol (Dexter spremi se ) i ima da odigramo jednu posle paintballa
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2004 00:37
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
zmurke smo i mi igrali. nas je bilo oko 15-20 pa mozete da zamislite tu zmurku... prodje noc kod opljujes sve . meni niko ne rece sta je lore?
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2004 00:39
|
offline
- Mad_Zec

- Black Rabbit
- Pridružio: 03 Apr 2004
- Poruke: 4513
- Gde živiš: Novi Sad
|
Mislim da je lore igra sa kartama. Ali nemoj da me drzis za rec.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2004 00:54
|
offline
- offman

- Legendarni građanin
- Pridružio: 13 Avg 2003
- Poruke: 3525
|
Igra sa kartama za četiri igrača, sastavljena od 6-8 igara (kako ko već praktikuje), od kojih se sve igraju po jednom u dijeljenju jednog igrača.
Postoje četiri dijeljenja.
Osnovno je da se poštuje boja (znak) karti, a zatim broj.
Igra se u špilu od karte 7 do keca.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2004 02:15
|
offline
- snoop

- Genghis Khan
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 8134
- Gde živiš: U kesici gumenih bombona...
|
@ offman
zahvaljujem na objasnjenju
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 08 Maj 2004 09:55
|
offline
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 746
|
....incest.... drustvena igra za celu porodicu
Elem, nesto sam odavno prestao da da se igram, ali mozda Monopolo, Riziko i karte
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|