|
Poslao: 10 Okt 2004 07:21
|
offline
- Max

- Super građanin
- Marko Milic
- MWEB - Project manager & Front-end developer /Saobracajni inzenjer
- Pridružio: 02 Nov 2003
- Poruke: 1363
- Gde živiš: Beograd - Jagodina
|
Poceli su dani mog studentskog zivota u Beogradu. Zbog toga me i nije bilo poslednjih dana na forumu. Smestio sam se sa jos
dva drugara u jednom stanu blizu fakulteta na Vozdovcu. Dok ne udjem u racunarski centar na fakultetu...sve vas pozdravljam!
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2004 12:54
|
offline
- Peca

- Glavni Administrator
- Predrag Damnjanović
- SysAdmin i programer
- Pridružio: 17 Apr 2003
- Poruke: 23212
- Gde živiš: Niš
|
poz i tebi
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2004 14:08
|
offline
- gamzzy
- Legendarni građanin
- Pridružio: 24 Apr 2003
- Poruke: 10725
- Gde živiš: Novi Sad
|
Nauči da kuvaš
@Max
Pa sretno ti bilo! Možda se i vidimo u BGu
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2004 16:32
|
offline
- Puky

- Scottish rebel
- Pridružio: 18 Apr 2003
- Poruke: 5815
- Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu
|
Poceo je fax. Sta da vam kazem ... koliko god vremena da odvojite za MC - bice super.
A sad, na predavanja.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2004 19:09
|
offline
- Bojan

- Prijatelj foruma
- Pridružio: 13 Nov 2003
- Poruke: 11059
- Gde živiš: Novi Sad
|
Srcno brucosi i vise ucite a manje jurite zene, to pogotovo vazi za NuLLCoDe-a.
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 10 Okt 2004 19:41
|
offline
- NuLLCoDe

- Legendarni građanin
- Đuro Glumac
- dipl. ing. informatike
- Pridružio: 08 Feb 2004
- Poruke: 3640
- Gde živiš: ApAtIn
|
@Bojan
Ucim ja aktivno, al ucim jurenje zenskih
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|