Pogrešna strana!!! MUST SEE

3

Pogrešna strana!!! MUST SEE

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2004
  • Poruke: 2784
  • Gde živiš: Niš

Realno, baba je imala dosta sreće... mogla je lančani da napravi da je samo neko nije primetio.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ja sam u svojoj bio označen sa 4 žmigavca, ali sada se ne sećam da li ovi iza mene su isto imali, mislim da nisu... Znam da je iza mene bio neki beli punto i još neki iza njega...



offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

I Press objavio :

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Hehe, isti članak i u novinama... Sada je baba dobila 2 strane u press-u i 4 slike... Very HappyVery HappyVery Happy
Uskoro ide na naslovnu stranu... Smile

Dopuna: 12 Avg 2008 18:01

Stiglo i do SAT Media Group-e... Smile

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Nadam se da nisam jedini vido ovaj snimak na prvom programu onaj dan. LOL

offline
  • FAMAS  Male
  • Legendarni građanin
  • Ivan Milanović
  • Pridružio: 10 Avg 2007
  • Poruke: 5476
  • Gde živiš: Strawberry Field

Auuuu sunce ti...... Pa definitivno u nasoj drzavi ima mnogo budala. 4 budale po glavi stanovnika

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ceva ::Nadam se da nisam jedini vido ovaj snimak na prvom programu onaj dan. LOL
Na kom prvom programu?!
Bio je na PINK-u, a ne na RTS-u?!

offline
  • Ceva  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 10 Mar 2005
  • Poruke: 1313

Ne ne bilo je i na rts-u e sad posto ja ne pratim tv mnogo neznam dali je u dnevniku ili u nekoj drugoj emisiji, ali bio je i neki covek tu koji je pricao o kaznama.

offline
  • Pridružio: 14 Avg 2006
  • Poruke: 309
  • Gde živiš: whitecity

baba je imala mnogo vishe sretje nego pameti..

rolF

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Juče je prošao fantomski jugo pored mene sa registracijom RU*******, i vozi ga neki dedica... lol, da nije babin muž..? Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 4177 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 5 sakrivenih i 4107 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9k38, Aleksandar Tomić, Apok, AudioTehnica, b_z_b, Bbbggg1979, berste23, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, brandža84, bunker, Cicumile, DaliborVukadinovic, djboj, dule10savic, esko_hz, g_g, Georgius, gorval, GveX, Igritelj, Jaz, Jeremija98, JOntra, Kalem, kinderpingvin, Konda, Koplje, MaksicZoran, Medojed, mercedesamg, Metanoja, milan47, MiroslavD, MK10, moldway, nebidrag, nelezele, nenomir, Nepopravljivi, OKT, ozzy, Pale2025, Papadubi, Petar25, Pilipenda, pirke96, PO1974, Pururin, Radoslava, sap, skok, Solunac na steroidima, Sone0883, Srna, stefan95, stegonosa, TheDictator, Vaske8990, vathra, Velizar Laro, vladom6, W123, Zeljo980