Sta bi vas ucinilo sretnim....

4

Sta bi vas ucinilo sretnim....

offline
  • Pridružio: 17 Jul 2005
  • Poruke: 3097
  • Gde živiš: "Daleko od Negdje"



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 1456
  • Gde živiš: Tamo negde

Gajba piva.



offline
  • Pridružio: 08 Jan 2004
  • Poruke: 150

au,mir u svetu,zdrava planeta...a da mi krenemo prvo od nas samih i ljudi koji nas okruzuju.Sve nervozno,bezizlazna situacija.Trenutno me cini srecnom knjiga" Da Vincijev kod",preporucujem je svima.

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 244
  • Gde živiš: Belgrade

Da odem za Nemacku kod tetke...

offline
  • Pridružio: 28 Apr 2005
  • Poruke: 3686
  • Gde živiš: The Circle

HM ::Da odem za Nemacku kod tetke...

A ja da odem u Austriju... na jedan koncert koji planiram sledece godine... Smile

offline
  • Sneg 
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 29 Sep 2005
  • Poruke: 527

Da imam bar malo vise moci i para da pomognem deci koja su gladna... to bi me usrecilo

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2005
  • Poruke: 244
  • Gde živiš: Belgrade

Mir u svetu... Very Happy

offline
  • Freia  Female
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 31 Jan 2005
  • Poruke: 1899

Ella ::Kad nisam sebicna zelim samo jedno - world peace.

definitivno, se slazem. mnogo me zabrinjava, a i srceparajuce je, danasnje stanje u (modernom Confused) svetu. Bebee Dol

na personal level, moram da priznam da i nesto nisam mnogo srecna bila, zadnje vreme. Crying or Very sad
upravo bih me ucinilo srecnom, da opet budem srecna, da mi opet idu neke stvari od ruke. :-)
covek ne bi bio covek da bi se osecao kompletan bez dobrog zdravlja, posla, ljubavi itd. Isto je tako i u mom slucaju, bar za sad.

Dakle, da nam pruzim onda, za srecu?...Wink Kao sto me je jedna draga osoba jednom nazvala..
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

ovo bi bilo dovoljno, za ceo svet.. mislim.. Very Happy

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Citat:Sta bi to trebalo da se desi, da vas ucini sretnim u ovom trenutku?
Jedan telefonski poziv i dve reci: Volim te!
Very Happy

offline
  • Pridružio: 08 Jan 2004
  • Poruke: 150

Danas sam sve osim srecna,tuzna,sve prolazi pored mene...ne mogu da vratim osmeh na lice i lepotu zivota. Steta

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1054 korisnika na forumu :: 86 registrovanih, 7 sakrivenih i 961 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AK - 230, aksentijeivan, Aleksa 3215, aramis s, arsa, Bbbggg1979, boj.an, bojan_t, bojanM84, Bojcca, bokicacar, Bosnjo, BWG, CHARLIE JA., Citalac, coaaco, dekan.m, Duh sa sekirom, Džekson, elenemste, esko_hz, Ezbuck, Georgius, Giskard, goxin, grenadir, Hans Gajger, iceburn, Istman, Ivoo, jarovitt, joca83, Jonbonjovi, JOntra, KizJ, Kobrim, Kole1975, Konda, Kruger, Kvazar, ladro, Lepi Jova, Linda, LostInSpaceandTime, marsi, MaRtInsrbija1993, Medojed, mercedesamg, Metanoja, Milan Miscevic, Milometer, milos1231, mist-mist, Mrav Obrad, nemkea71, nenomir, Nikola9223, nnovakis, ozzy, Panter, panzerwaffe, peradetlić, Permaldar, Petar25, pisac12, raster12, Rok A Bit, sarma, Sevatar, Sharpshooter, Simulink11000, skok, Smiljkovich, stegonosa, Tanasko95, Tila Painen, tmanda323, trajkoni018, travisrise, Tvrtko I, Valter071, vidra boy, Vlad000, vojnik švejk, 787