Šta vam je danas ulepšalo dan?

61

Šta vam je danas ulepšalo dan?

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Acid_Burn ::Pa cim kazes da su te samo Beogradjanke zarazile sa pesmom a buduci da je i meni poslo za rukom ispade da sam ja stvarno BeLogradjanka Mr. Green LOL LaughingVidi se da si žensko... Nisu me Beograđanke zarazile pesmom, već su mi promenile mišljenje o BG-đankama i BG-u... Ko i ova "tvoja" pesma. Wink

Imaš dečka?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Danica
  • Pridružio: 21 Jan 2008
  • Poruke: 710
  • Gde živiš: još uvek sam na istom brdu ali sada sama

Citat:Imaš dečka?
E vala nasmejah se,i dokle ćeš po belom svetu da tražiš devojčice.A tolko ih tu oko tebe.
PoljubacDan prođe al ovo malko što je ostalo baš mi ulepša.



offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Odgovor, jako realno opisan leži ovde...

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Takva vremena su došla.

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Panonsky ::

Imaš dečka?


Imam al sam spremna da ga varam Mr. Green

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Acid_Burn ::
Imam al sam spremna da ga varam Mr. Green
To je to, sam Bog se smilovao i poslao te... Mr. Green Od sreće ću da se uroljam u lokalnoj kafani i šaljem ti ljubavne poruke celu noć. Zaljubljen Ovaj dan je sve bolji i bolji! Kako sam ujutru izgleda položio ispit, još ću i da se ženim do ponoći!

offline
  • Acid_Burn  Male
  • Moderator foruma
  • Glavni moderator foruma Zabava
  • Hellraiser
  • Demon to some. Angel to others
  • Pridružio: 07 Jan 2005
  • Poruke: 25503
  • Gde živiš: Beneath the Black Sky

Panonsky :: još ću i da se ženim do ponoći!

Ja sam moderna cica mene brak ne zanima Mr. Green

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Ložiš ti mene malo! Ti si muško! Al nema veze, i ja sam modernih shvatanja... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 19 Maj 2005
  • Poruke: 5224
  • Gde živiš: Oslo

Panonsky ::Ložiš ti mene malo! Ti si muško! Al nema veze, i ja sam modernih shvatanja... Mr. Green



Laughing ako ste vi normalni LOL

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2009
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: Kragujevac

Tri dana u Sirogojnu,bez sna,fantastičan provod sa društvom!!! Very Happy

offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Oblatne. (u čijem sam pravljenju i ja delimično učestvovala - mešala sastojke Razz)

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 929 korisnika na forumu :: 62 registrovanih, 8 sakrivenih i 859 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, 10x10.9, A.R.Chafee.Jr., Antoni S, Apok, Aristotle2002, AudioTehnica, Belac91, Blair, blatruc82, Djota1, doktor097, DragoslavS, drimer, Duce, dukajov, Dzigy, ElGenius, esx66, goran.vvv, goxin, Igritelj, jalos, Jeremiah, jodzula, Kajzer Soze, Kanader, Krusarac, Lep1na, Lucije Kvint, ludiagresivan, mikrimaus, MIKULENCE, mist-mist, Nemanja Opalić, Nikoletina Bursac, nisamBot, novator, oldtimer, opt1, Plavi1, Prometeus, Pururin, Recce, S.Palestinac, sasakrajina, Shinobi, sistem22, stalja, styg, Tanjagre, tm, Troja, Tvrtko I, uruk, vladom6, Volkhov-M, vuksa72, zivojin32, Zvonkozvonko, Žukov, 79693