Svakodnevni, neobicni rituali

25

Svakodnevni, neobicni rituali

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

U poslednje vreme ne mogu da zaspim ako ne stavim da mi nesto downloaduje, bolesno ali navika je cudo. Sad



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jun 2009
  • Poruke: 777

Kad kuvam kafu bar dva puta moram da dolijem vodu jer izvri pošto zaboravim Mr. Green

Kad kažem - zvaću te kasnije - ne pozovem tog dana uopšte... ko god da je Bebee Dol

Isključujem zvono na svim telefonima jer me iritira konstantno zvrndanje telefona.



offline
  • Daydreamer
  • Pridružio: 07 Nov 2008
  • Poruke: 1158
  • Gde živiš: Land Of Maybe

Ono sto je kod mene obavezan ritual jeste da kad legnem da spavam obavezno slusam u mraku mali tranzistorcic...

Drugo, posto nosim naocare u stanju sam da stakla, kao i "papucice" brisem nebrojeno mnogo puta u toku dana...

Takodje, kad krenem na spavanje uvek mobilni stavim u isti polozaj i na isto mesto...

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2009
  • Poruke: 777

hmmm....
Svakodnevno pronalazim razloge zbog kojih ne bih smela da budem srećna.
Kad ne mogu da se setim ni jednog sednem i traaaažim.

Kad se nasmejem od srca uplašim se da će nekome koga volim nešto ružno da se dogodi - svaki put.

Ne podnosim kad mi u kafiću sklone kafu pre nego što popijem poslednji gutljaj.

Noću se UVEK pokrivam, i leti. Uključim klimu i pokrijem se, inače ne mogu da zaspim.

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Kad god uključujem mobilne telefone obavezno rukom prigušim zvučnike jer je na samsungovim telefonima pozdravni zvuk odvratan...Čak, ako mogu, stavim telefon pod jaknu ili u džep dok se startuje. Ali uvek!

offline
  • Pridružio: 11 Sep 2007
  • Poruke: 3271

Kad smo vec kod mobilnih telefona...
Ja cuvam telefon, sve dok mi se ne desi da mi prvi put ispadne. Znaci u stanju sam da cistim i briskam kad god vidim mrljicu, ali kada mi prvi put ispadne, posle toga ga cak i ne stavljam u futrolu.
Kada pisem poruke, retko kada pisem recenice jednu za drugom, obicno za svaku recenicu prebacujem u novi red.

offline
  • Pridružio: 13 Jun 2009
  • Poruke: 777

Napisano: 31 Jul 2009 23:00

Ajd kad smo kod telefona...
Kad me neko zove najcesce zmurim dok pricam. Tako pazljivije slusam sagovornika.
Kad ja nekog zovem UVEK su mi oci otvorene i najcesce jos nesto radim... hmmm... uvrnuto, zar ne ?! Smile

Dopuna: 04 Avg 2009 17:21

Nije baš svakodnevno,i nije neki ritual ali se događa: kad se opustim i prijatno mi je postanem IZUZETNO trapava i rušim sve pred sobom .... sve oko mene pada LOL LOL LOL a ja još dobijam i napade smeha Ziveli

Ritual je više ono, sve, što uradim da do ovoga ne dođe ... ali o tome drugi put.

Dopuna: 25 Avg 2009 17:43

hmmm... ritualno skupljanje parčića koji su posledica moje trapavosti.
Sada svakodnevne Bebee Dol

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2009
  • Poruke: 144
  • Gde živiš: Serbia

Ja obicno imam naviku da, kad ustajem ujutru, prvo sedim na krevetu par minuta, i onda nastavim dan.

offline
  • Pridružio: 10 Jan 2009
  • Poruke: 430
  • Gde živiš: Kragujevac

Kad se probudim dan ne mogu da zapocnem bez domaceg roka,a kad ga pustim vratim se u krevet i tako lezim jedno sat vremena i ceo dan sam super...Takodje kad razgovaram telefonom skacem po foteljama,krevetu sve do kraja razgovora,bolest ne bira Smile ...

offline
  • Sad radim sve ono što pre nisam stizao.
  • Pridružio: 17 Maj 2006
  • Poruke: 18910
  • Gde živiš: I ja se pitam...

Nije svakodnevan, a možda nije ni neobičan, ali je ritual: nedeljom prepodne odlazim do autobuske stanice da deci kupim karte za studentski autobus. Uvek idem istom trasom u odlasku i u povratku, bez obzira što nije najkraća. Kad su išli na prijemne ispite tuda sam išao i to sada ne menjam. Sujeveran sam kao kengur udovac...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 9065 korisnika na forumu :: 84 registrovanih, 10 sakrivenih i 8971 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, alex1974, alex71, Apok, ArmFPGA, Avalon015, berste23, bladesu, blankspace, bobomicek, Brankojle, crnirocko, darkojovxp, dekan.m, Denaya, dendrit86, Despot Đurađ, DJORDJE-NO-1, Djota1, Electron, fireball021, Glavonja049, Goran 0000, goxin, GveX, Insan, Jeremiah, Jester, JOntra, Kvaka22, lcc, Lošmi, Luka40, Malahit, Mcdado, mdp92, MikeHammer, Milan A. Nikolic, milenko crazy north, Miler88, MiroslavD, mist-mist, Mićko, Motocar, nebojsag, nekdo, nevjerna beba, Niki2024, Nikoletina Bursac, Nomica, OKT, Oscar, Parker, peradetlić, Permaldar, Petar888, pisac12, Polemarchoi, Polifon, Pururin, Redred, repac, rovac, sap, Sharpshooter, Singidunumac, skok, stalja, stegonosa, theNedjeljko, Tribal, Tumansky, uruk, vaci, veljko82, vidra boy, vidra1, Voice1, Volkhov-M, XBMC, Zeka_Peka, ziggga, Zmaj Tolak, zziko