PHP UPLOAD

4

PHP UPLOAD

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2010
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: Beograd

Kako da napravim da posle svakog uploadovanog fajla PHP napravi html stranicu za taj fajl kao sto radi Rapidshare.Nadam se da me kapirate



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

Rapid ne pravi stranicu nego koristi htaccess redirekciju za prikaz stranice kao html dokumenta, a u stvari je to PHP fajl



offline
  • Pridružio: 20 Jan 2010
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: Beograd

radio sam ja .htaccess za 404.nego reci ti meni kako da napravim kao rapid da kad posaljes fajl serveru htaccess odmah napravis stranicu za taj fajl?

offline
  • zend  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Okt 2009
  • Poruke: 900
  • Gde živiš: Pancevo

ne moras da pravis nista samo zadaj osnovne parametre u htaccess za redirekciju i samo iskoristi u scripu if, esle daj mu jedan include i to je to...
Ja sam tako nesto slicno radio sebi ali ne bas tako isto sto tebi treba!!!

Probaj ne garantujem meni je uspelo!!

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2010
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: Beograd

e jel moze neko da mi da tutorial za .htaccess trazio sam na googlu ali samo sam nasao 404 505 501......i sl.

offline
  • lnenad  Male
  • Stručni saradnik
    Web
  • Nenad
  • Arhitetak
  • Pridružio: 16 Jan 2007
  • Poruke: 2860
  • Gde živiš: Bijeljina

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ukratko, kada ukucas u brauzeru

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

htaccess to proslijedi php skripti *lupam .com/prodaja.php?kat=gace&id=2334

ili nesto slicno

offline
  • Pridružio: 20 Jan 2010
  • Poruke: 142
  • Gde živiš: Beograd

E nema lebo od ovoga.Iz tih tutoriala ne mozes nista da naucis Crying or Very sad Sad

offline
  • zend  Male
  • Počasni građanin
  • Pridružio: 22 Okt 2009
  • Poruke: 900
  • Gde živiš: Pancevo

hahahahahh kako bre nema leba??? Drzi se W3school i PHPMauela i sve ce biti OK!!! Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 830 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 3 sakrivenih i 779 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: b_z_b, Belac91, Belisarius, blankspace, bobo85, Bubi, burevestnik, comi, cuvarkuca, darkkran, deLacy, Dimitrise93, Doca, Dovla 1980, Draganeli, dukajov, Dzigy, GH69, Jeremiah, K-1A, komsija1, Langdorf, Marko1238, mat, Mi lao shu, Mikisha, Milan A. Nikolic, Milan1996, mile.ilic75, Milometer, miso2709, naki011, neutrino, Paki, pein, rajkoplje, redstar011, royst33, S-G, SamoGledam, skok, sspp, stokssone, Tanjagre, Tvrtko I, ujke, Zoran1959, zziko