kako napraviti kviz?

kako napraviti kviz?

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2008
  • Poruke: 3

mislila sam i da napravim kviz na sajtu ali takav da se bodovi uvek sabiraju za registrovane clanove i sabiraju za dan,nedelju,mesec,godinu i formira se top lista.pitanja bi trebalo da izlaze bez odredjenog redosleda.potpuni sam laik,molim vas za detaljna objasnjenja



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

PHP i MySQL

Bazu organizuješ prema potrebama (koje ćeš podatke da skupljaš)
Za nešto jednostavnije možeš u tabelu sa korisnicima da dodaš kolonu li više njih.

Nešto složenije glasanje će ti pored ovog prethodnog zahtevati i dodatnu tabelu.



offline
  • PHP developer
  • Pridružio: 22 Mar 2006
  • Poruke: 3760
  • Gde živiš: 127.0.0.1

Pogledao sam obe Smile tvoje poruke... i najiskrenije ti savetujem da platis nekome da ti ovo uradi (i kviz i logovanje) jer ces to tesko sama da uradis - imajuci u vidu da su ti cookies nepoznata rec Smile sto znaci da bi neko morao da ti uradi ceo kod i da se nada da ces lepo da ga pastujes... A to ce vrlo malo ljudi uraditi besplatno...

offline
  • Pridružio: 25 Jan 2008
  • Poruke: 3

hvala u svakom slucaju

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 980 korisnika na forumu :: 8 registrovanih, 1 sakriven i 971 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Butcher, havoc995, kuntakinte, m94j, RED4G-304, shadower78, TheDictator, ulogovan