DR-ov browser

2

DR-ov browser

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ma blokira mu nesto referer... browser ili firewall.
ovo jer vec deseti topic na tu temu...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Evo sad sam tražio i našao samo ovo, ali se ovde radi o FF a koliko vidim on koristi IE
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Ima još ovih tema neka potraži, mada koliko se ja sećam većini je te slike blokiro ili browser ili firewall.



offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

evo ja sam za sekundu nasho 3 ovakva topica

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Ево у ЗА сам дозволио све са imageshack.us. и опет исто.За мца сам све дозволио

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Nije ti problem u MC već u imageshack.us
Ako imaš drugi browser probaj sa njim ili ga downloduj ako ti nije problem. Pa da vidimo da li je problem u firewall-u ili u browseru.

offline
  • Pridružio: 24 Mar 2004
  • Poruke: 3962
  • Gde živiš: Zemun

Uninstal firewall Smile

offline
  • oblak  Male
  • Legendarni građanin
  • Glavni moderator foruma Mobilni telefoni
  • LEBE KISELI
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 6355

loodilo sta je blokirano koji refer sa cega u kom gradu * ebem li ga nema slicica pa to ti je , a diskusija je strava.... Laughing

offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Svemirko ::Uninstal firewall Smile
Нема шансе.Имам негде оперу ако је нађем покушаћу са њом

Dopuna: 09 Avg 2005 21:17

Probah i sa Operom,isto ne moze,znacu da je do fw-a

offline
  • RJ 
  • SuperModerator
  • Supermoderator vojnih foruma
  • Gavrilo Milentijević
  • Komandir stanice milicije Gornje Polje
  • Pridružio: 12 Feb 2005
  • Poruke: 9691
  • Gde živiš: ovalni kabinet

DR...koji će ti ZA ???....ja sam to šutnuo davno jer je mnogo dosadan. Ja nemam nikakav a omiljene destinacije su mi znaš već koje.

offline
  • Pridružio: 08 Nov 2004
  • Poruke: 4179
  • Gde živiš: Bulevar Kraljeva

Dr vreme je za format :C i za svez WIN sa Mozillom kao browserom

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 890 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 7 sakrivenih i 817 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Agape, Asparagus, Automaticar, b_z_b, BORUTUS, Bosnjo, boxbole, Bozjidar87, BSD, BZ, cinoeye, Czrweni, Dannyboy, Darth Malak, DavidA, Dejan_vw, dekan.m, dj.ape, djonsule, Dolinc, DonRumataEstorski, Feller, Flanker-G, ghoost, Gradjanin, Hans Gajger, Incognito, JK, Jozo74, Kapetan Hadok, koneks, koom0001, kybonacci, lacko, leptirleptir, Lieutenant, Medojed, mercedesamg, Milos ZA, Mićko, moldway, nenomir, Ns1975, obsc, oddsock, omen, Otto Grunf, Pantaaa, pein, Polifon, redstar011, repac, sales, scimitar19, septembar, shiro, Sone01, stalja, Stoilkovic, tanakadzo, tecataki, Tribal, vladaa012, Vlajman1957, Zi0mek, Đurđevdan