Kako postati visi cin?!

5

Kako postati visi cin?!

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

ajde molim te jos jednom sve napisi
aki sve koji serv
i koja soba



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

Ja ti ipak ne bih napisao posto mislim da i ako si mozda malo retardiran , kad ti drugi put kazem da pogledas naslov valjda shvatis.
E sad, toliko o tvom ingenioznom znanju irca i opovima... ni na rodjenom serveru nemas regovan nick Smile
[lock]



offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

BrackoNe ::Po PS - protokol !
Sve kako kaze red i zakon...


PS nije protokol, nego pravilo sluzbe! Ako te neko pita, da znas da mu odgovoris!

offline
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 488
  • Gde živiš: Niš

VladaPUB ::
PS nije protokol, nego pravilo sluzbe! Ako te neko pita, da znas da mu odgovoris!

He, he... prva knjizica koju procitas u vojsci Smile
Ne moze da skodi Smile

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Mlad je, nije služio vojsku. Smile

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Inma vremena za njega, znas kako se kaze "Vojska ce od tebe coveka napraviti! " Very Happy

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 342

je li jer vi to vrsite reviziju ovde neku reviziju poruka ???

hehehehe

offline
  • Vlada
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 3360
  • Gde živiš: Beograd

Ma ne vrsimo reviziju, nego u nedostatku novih, pregledam stare poruke, pa ono, kad vidim nesto interesantno komentarisem!

offline
  • offman  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 13 Avg 2003
  • Poruke: 3525

Mislim da ne bi bilo loše da se u MyCity-u počne i nazadovati.

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Pa sad... ako neko bude zabusavao bice i degradacije cinova. Stoga - trudite se.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1399 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 8 sakrivenih i 1317 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, alternator, Apok, Bbbggg1979, bbrasnjo3, bobomicek, bojan313, bojanstros9, Bolencebl, BOXRR, branko7, Buzdovan, BWG, celik, Chainsaw, cifra, Citalac, cojapop, Comyymoc, cuvarkuca, dejan1972, dekan.m, Dimitrise93, Dioniss, dmitarche, dolinalima, doom83, Džekson, expanse, Flanker-G, Frunze, GeoM, Georgius, Great White, Guster25, Jeremiah, Kakarotsvc, kikisp, Lance Guest, Litostroton, Mi lao shu, Mihailo Gazdić, milenko crazy north, Milometer, Mirage 2000N, Muki 123, nelezele, nemkea71, neutrino, ObelixSRB, Panter, Papadubi, Pavel Medved, pein, perko91, proka89, Pururin, rakivan, Ray1973, rovac, sekretar, skvara, Stanlio, superwhy, theNedjeljko, Tumansky, Vanderx, Vladoj, vobo, Wehicle, WerWolf14, Yekaterinburg, ziggga, 79693