Moj prijedlog!

Moj prijedlog!

offline
  • Pridružio: 13 Dec 2009
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: RS

Evo jedan moje prijedlog u vezi sa Windows Forumom...

Naime,moj prijdlog je da se u WindowsForumu ..naprave podforumi..
Windows XP
Widows Vista
Widows Seven
pa i ako treba
Windows 2ka
Win '89 ..itd

Radi bolje preglednosti i organizacije forum!


Pozdrav!



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 4682

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 13 Dec 2009
  • Poruke: 99
  • Gde živiš: RS

Nisam vidio.....Izvinjavam se!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 997 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 5 sakrivenih i 914 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, aleph_one, Alexandar-1973, Apok, Ares12356, Asparagus, BB, Bbbggg1979, Belac91, blankspace, blatruc82, bojan_t, bojank, bokicacar, Borski1977, Boskovic, bukefal, dejno, Deki Duga Devetka, Djokkinen, Draganeli, dusanobr, Electron, Ezbuck, g_g, Goran 0000, howyesno, hyla, InzenjerBL, jaeger, jarovitt, Jester, Kalaura, Karaula, koneks, koom0001, kulus, Mihajlo, MikeHammer, MK10, mnn2, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, Nole, Oklopnjak, Parker, pein, Piani Jazzer, ping15, pisac12, Pohovani_00, procesor, proka89, Ray1973, Remain, rodoljub, ruma, Rupert, sap, Siti2, sombrero, sslay, stefanmpurtic, Tandrkalo, v82, Valter071, vathra, veljko82, veljkovicdani, vidra boy, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vranjanac29, YugoSlav, Zoran1959