MyCity majice ?

8

MyCity majice ?

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Samo nemojte da budu bele,neka budu crne.VOLIM CRNO.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

da bilo bi lepo kad bi bile crne Smile



offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

I wanna be a Black Mad Rabbit in a Black MyCity t-shirt with look on the bright side of life Very Happy

offline
  • gamzzy 
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 24 Apr 2003
  • Poruke: 10725
  • Gde živiš: Novi Sad

Moj glas za tamno (more) plavo...

Ma, moja će i biti takva Laughing

offline
  • m4rk0  Male
  • Administrator
  • Administrator tech foruma
  • Marko Vasić
  • Gladijator - Maximus Decimus Meridius
  • Pridružio: 14 Jan 2005
  • Poruke: 15766
  • Gde živiš: Majur (Colosseum)

@Max
Naravno, bez [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] nikako...to se podrazumeva da mora da stoji...

offline
  • MRKY 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 22 Nov 2004
  • Poruke: 2138

Mnogo ste mi nešta mračni tipovi Mr. Green

offline
  • RIA  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 2841
  • Gde živiš: Around Belgrade

bele,u svakom slucaju,da se ne kuvamo u crnom Smile

offline
  • Pridružio: 20 Apr 2003
  • Poruke: 2416
  • Gde živiš: NS

ma da jos i zelene i roze i svetlo bebi plave...

ajd nek neko stavi glasanje pa da vidimo

offline
  • Pridružio: 03 Apr 2004
  • Poruke: 4513
  • Gde živiš: Novi Sad

Roze maijce sa flouroscentno zelenim natpisom Very Happy ma crno bre...

offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Moze bilo koja druga boja samo ako je crna u pitanju. Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 804 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 7 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aco_GM, aramis s, blue, bojank, burevesnik, BWG, Chainsaw, CHARLIE JA., CikaKURE, cuvarkuca, Dannyboy, darkojbn, debeli, DeerHunter, Djokislav, Dolinc, DragoslavS, Dusko_Dugousko, ElGenius, famoso, Goga, goran.vvv, Goran_, GUARIN, Hardenberg, Helket, Istman, jodzula, Kajzer Soze, kaskadija, Konda, kybonacci, Leonov, M74AB3, Marko Marković, MaschinenPistole, mercedesamg, Michellefromrezistance, milanpetkovicv, MountAndBlade, Mrav Obrad, panzerwaffe, pein, Permaldar, Pururin, RAKITNICA, Remain, repac, RiV, royst33, S-G, Sale0501, samsung, Sarmat, Semberija, Siti2, skylab1111, Spreewerk, Srle993, Tas011, tomigun, vaci, Velizar Laro, veljko82, vidra boy, Vlad000, voja64, Vrač, Weah88, XBMC, yiyi, Zrcalo