|
Poslao: 30 Sep 2006 11:54
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Pored narandzaste (administrator) i zelene (moderator) boje, od danas se na forumu mogu videti i korisnici cija su imena obojena plavom bojom.
Tom bojom su obelezeni ljudi koji pohadjaju AV Skolu koja je organizovana na nasem forumu.
Uvedene su tri nijanse plave, gde najtamnija nijansa oznacava najveci rang koji se moze postici u skolovanju na nasem forumu.
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2006 12:18
|
offline
- SpelingMistakes

- Počasni građanin
- Pridružio: 22 Jul 2006
- Poruke: 956
- Gde živiš: SekiLand
|
videh to - htedoh da prijavm peci - ali mi je rekao da je zauzet - Znaci prijava "bi bila lazna" jer se niko nije igrao, vec je ovo sistemska promena - lepo bogami
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2006 16:09
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2006 16:20
|
offline
- Pridružio: 12 Feb 2005
- Poruke: 1701
- Gde živiš: Nis
|
aha... a kazi mi sta ta skola uci???
dumb question i know, but i really really really wanna know!
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2006 16:26
|
offline
- bobby

- Administrator
- Pridružio: 04 Sep 2003
- Poruke: 24135
- Gde živiš: Wien
|
Za sada se uci samo Zastita i otklanjanje malwarea.
Mozda se kasnije neko od moderatora odluci da otvori i neku drugu skolu.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 30 Sep 2006 17:20
|
offline
- Goran
- Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
- Pridružio: 05 Maj 2003
- Poruke: 9977
- Gde živiš: Singidunum
|
Sorry Leggy i Peco ali pošto boje nešto označavaju onda skidajte Vaše zezancije sa bojama kako ne bi smo zbunjivali korisnike.
Ili sam možda ja nešto preskočio pa crvena i rozLa boja imaju neku funkciju?
|
|
|
|
|
|
|
|