Pretplata

2

Pretplata

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2009
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Topola - Srbija

Pa ovo je phpBB forum. Takav je i Interfejs forum pa sam se tamo pretplatio na neke forume.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

verovatno koriste phpbb3.
ovo je phpbb2.



offline
  • Pridružio: 09 Apr 2009
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Topola - Srbija

Kako kod mene na forumu ima opcija. Isto je phpbb2

"Pazi na teme ovog foruma."

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

to mora da je neka modifikacija naknadno dodata.

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2009
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Topola - Srbija

Pa zar ne možeš da instaliraš dodatak za pretplate? Greota da ovakav forum nema tu opciju.

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

napravicu svoj, kada stavimo novi dizajn Smile

offline
  • nirre  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 26 Mar 2005
  • Poruke: 1489
  • Gde živiš: Podgorica

Peca ::napravicu svoj, kada stavimo novi dizajn Smile

Ja mislim da sam zilioniti clan koji pita isto pitanje,kada ce novi look vise?

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

ne dajem vise odgovor na to pitanje - jer svaki put kada bih prognozirao datum - on bi bio pomeren Smile
dakle - cutim.
kad se pojavi - pojavi! Razz

offline
  • Pridružio: 09 Apr 2009
  • Poruke: 21
  • Gde živiš: Topola - Srbija

Da li će biti skoro? Smile

offline
  • Banop  Male
  • Super građanin
  • Pridružio: 23 Maj 2009
  • Poruke: 1475

Peco da li postoji neka opcija kojom korisnik moze pogledati sve svoje postove u odredjenoj temi?
Ovo pitam jer bi zeleo da pogledam kako mi je desktop (u temi "Kako izgleda vas desktop ?") a to je u ovom slucaju nemoguce jer tema ima 165 strana.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 818 korisnika na forumu :: 37 registrovanih, 3 sakrivenih i 778 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, Automaticar, bojan_t, Borkanović, brundo65, bufanje, Coabelgrade, Dannyboy, Desmond, Dinarid, DonRumataEstorski, drimer, dulleo, Duschi, Feller, gaga23, GrammaticalAnalysis, IQ116, Ivan Gajic, Joint Chief, Kontrausluga, kybonacci, mačković, mercedesamg, milijarder, nemkea71, nnovakis, Pavel Medved, Pero, Petar J, royst33, Spreewerk, Tumansky, Veselimalisa, Vlado82, ZZZ, šumar bk2