Problem sa kačenjem slika na forum

1

Problem sa kačenjem slika na forum

offline
  • Stefan
  • Pridružio: 25 Dec 2016
  • Poruke: 1
  • Gde živiš: Beograd

Pozdrav,
Imam problem sa kačenjem slika na forum, naime slika je vertikalna i kada je okačim na forum ona pređe u horizontalni položaj...
Da ne dužim, evo primera...


Može li pomoć? Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Napisano: 05 Jul 2017 10:05

Jedina pomoć je da pokušaš da fotografiju rotiraš u desnu stranu u nekom programu za obradu fotografiju, i onda zakačiš na forum.
Usput, postavljaj fotografije kao thumbnail-ove, ovako treba minut da se učita strana.

Dopuna: 05 Jul 2017 10:16



Malo sam je i kropovao.



offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Poslednjih dana, doduše, danas sam se ulogovao prvi put posle 5. septembra, primetio sam da često, ne uvek, ne mogu da prikačim više slka odjednom u postu, već moram to da učinim jednu po jednu...

Danas se to dogodilo dva puta: prvi put bilo je nekih desetak slika, sve ukupno 3,59 MB, a posle samo dve, još niže rezolucije... u oba slučaja sistem prijavljuje ''error 2038''...

Ima li još neko sličan ili isti problem?

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Koliko znam, za multi-upload je potreban Flash player.
Ne znam da li ga tvoj pretraživač ima instaliranog.

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

... onda bi problem bio u ovom?...



... svaki put mi traži da potvrdim aktiviranje flash-a, ali to je nešto što je odavno prisutno, a do ovog trenutka je funkcionisalo. Zbunjuje me što se to ne dešava uvek...

Trenutno sam na poslu, ali dešavalo mi se i kod kuće. Inače sam tvrdoglav i ne odustajem od lisice Mr. Green a biće da je baš u tome štos Neutral

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Da, Flash se ukida polako, ali ne znam baš sve detalje.
Možda Peca ima nekog “keca u rukavu”?
Probaj sa Chrome u međuvremenu.

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Uuuh... radije bih pokušao da surfujem na šporetu Mr. Green

Ne volim Hrom, pa to ti je...

offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

Razumem te u potpunosti ... Mr. Green

offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

Flash je umro odavno.
Mora slika po slika da se kači.

Što se tiče rotiranja, Sale je odgovorio.

offline
  • ... i pozdravite Vašu mamu...
  • Mi smo sve podigli u ovom gradu.
  • Pridružio: 20 Mar 2006
  • Poruke: 3954

Peca ::Flash je umro odavno.
Mora slika po slika da se kači.

Što se tiče rotiranja, Sale je odgovorio.
Evo, ja sam donedavno koristio Firefox i tražilo mi je da instaliram Flash za kačenje više slika. Posle restarta Win-a koristim samo Chrome i upravo sam u jednoj temi hteo da postavim više slika... Izbaci mi:



Kliknem OK, pa onda:



I tako stoji... "Sacekaj..." i čekam, čekam, čekam...

Instalirao sam Ekstenziju za Chrome:



... bez uspeha. Šta mi je činiti? Tražio na Google, kažu da ga eliminišu sa Chrome. Oćeš menjati nešto Peco?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1597 korisnika na forumu :: 53 registrovanih, 6 sakrivenih i 1538 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., acatomic, aleph_one, Apis Dr, Avalon015, Chainsaw, Cigi, d.arsenal321, Dare, Dixtrix, Djota1, Dorcolac, Dovla, Duce, Džekson, eagle.rs, EVIDENTICAR, france93, Georgius, ginjica, Glavonja049, gregorxix, HrcAk47, igorpet, istina, jalos, Jelly4183, Jeremiah, K a s p e r, Khaless, kib, Lepi Jova, Mirage 2000N, Misterrno, Nemanja Opalić, Nikolajevic, Panter, Papadubi, Petarvu, raptorsi, saputnik plavetnila, Sonic, StalniPromatrač, stegonosa, strn, theNedjeljko, tomo2, Vanderx, VekiJ, Vlada1389, Vlada78, vukajlo71, xAlex2