logo na subSilver

logo na subSilver

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

peco ne znam da li znas da je logo na temi sub silver ostao isti tj. nisi promenio kao sto si promenio na onom standardnom izgledu osim ako nisi hteo tako...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Peca  Male
  • Glavni Administrator
  • Predrag Damnjanović
  • SysAdmin i programer
  • Pridružio: 17 Apr 2003
  • Poruke: 23212
  • Gde živiš: Niš

znam
mrzelo me da menjam



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 916 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 8 sakrivenih i 852 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: airsuba, aleph_one, alex71, Apok, aramis s, Avalon015, BaneM75, Baždaranac, bojank, Brankojle, cole77, cuvarkuca, Dorcolac, Dzambas, famoso, g_g, Georgius, gregorxix, gusi, Hans Gajger, herrDule, Ivica1102, ivran064, Jecmendo, Kajzer Soze, Kvaka22, leopard83, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, Marko Marković, mat, MB120mm, miroslav milanović, mustangkg, nenad81, nevjerna beba, pablojepao, pds, Piani Jazzer, Poof, Pururin, Robin, S.Palestinac, saki80, Sava89, Semberija, Sky diver 29, smes_no, smuk, srđan, Szigetwar, Tumansky, vobo, vrgudinac, xAlex2