.NET C# developera

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2008
  • Poruke: 2

ComData je Software Solution Provider, osnovana 1992 godine u Novom Sadu.

Preko naše kancelarije u Nemačkoj , u zadnjih dve godine , radimo sa Nemačko-Austrijskim ICT kompanijama, pa iz razloga proširenja poslova i novih projekata za naše inostrane klijente, tražimo više Senior i interMedium C# developera za stalni radni odnos na lokaciji Novi Sad.

Tražimo više
Opis posla:
Najveći deo svoga vremena provešćete radeći na veoma zahtevnim projektima, koristeći najnovije tehnologije i alate a kao deo veoma iskunog tima.

Rad će te obavljati iz naših kancelarija u Novom Sadu, sa povremenim posetama našim poslovnim partnerima iz Nemačke i Austrije.

Obavezni uslovi su:
1. Minimalno 5 godina ukupnog rada u razvoju C# aplikacija i najmanje 3 zadnje godine u kontinuitetu,
za Senior developere
2. Minimalno 3 godina ukupnog rada u razvoju C# aplikacija i najmanje 2 zadnje godine u kontinuitetu,
za interMedium developere
3. Rad sa .NET 4.0 ili novijim verzijama
4. Odlično znanje objektno orijentisanog programiranja
5. Znanje Engleskog jezika

Prednost dajemo kandidatima sa sledećim ekspertizama:
1. Poznavanje WPF-a
2. Poznavanje MVVM,HTML, XML, Web servisa
3. Iskustvo u radu sa tzv. „kontejnerima“
4. Poznavanje različitih framework-ova
5. Iskustvo u korišćenju Scrum-a

Način i procedura odabira kandidata je sledeća:
1. Analiza prispelih CV-ova. Rok prijema 15.03.2015. godine
2. Poziv na razgovor samo za kandidate koji ispunjavalju Obavezne uslove ovog konkursa
3. Kandidati koji pokažu zainteresovanost za dalje testiranje, kao i tražene ekspertize, biće pozvani da
urade i prezentuju Probni test projekat
4. Sa kandidatima koji pokažu najbolje znanje u procesu testiranja, kao i želju da budu deo našeg tima
razgovaraće se o finansijskim uslovima njihovog angažovanja.

U koliko ste zainteresovani i želite da da budete deo našeg razvojnog tima, molimo Vas da Vaš CV pošaljete, najkasnije do 15.03.2015. godine na mail: dragan@comdata.rs
uz Subject : Senior C# developer ( za Senior developere) ili Medium C# developer ( za interMedium developere)

Svim kandidatima koji pošalju svoj CV unapred se zahvaljujemo!

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 721 korisnika na forumu :: 29 registrovanih, 5 sakrivenih i 687 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Bobrock1, Boris BM, darkangel, darkojbn, Djokislav, draganca, DragoslavS, indja, janbo, Komentator, krkalon, Lazarus, Mi lao shu, Mixelotti, naki011, nenad81, nikoladim, pein, Petar35, RecA, Srle993, Trpe Grozni, vladetije, vladulns, vukovi, W123, x9, |_MeD_|