Trazi se iskusan WEB dizajner

offline
  • Pridružio: 22 Mar 2007
  • Poruke: 1

WEB DESIGNER

Poslodavac: Firma Gorilla Nation Media/Crave Online

Kategorija: racunari i internet

Rok za slanje prijava: 31/03/2007

Radni odnos: stalni

Opis posla:
Firma Gorilla Nation Media/Crave Online trazi web dizajnere sa dobrim iskustvom u Flash-u i ActionScript-u.

Mesto rada: Beograd

Potrebne kvalifikacije:
Potrebna znanja: * Flash, ActionScript Ostali uslovi: * zelja za usavrsavanjem, smisao za timski rad, snalazljivost * poznavanje engleskog jezika. Ako ste mladi, ambiciozni i puni ideja koje cemo zajednickim snagama da razvijamo, posaljite svoj CV na konkurs@actiontrip.com.

Napomena:
Generalni uslovi:

- Samostalnost u resavanju problema
- Sposobnost rada u timu, uspostavljanje dobre saradnje sa kolegama i postovanje procedura
- Posvećenost poslu i dobro podnošenje stresa i kratkih rokova
- Brzo učenje i spoznavanje novih, kompleksnih sistema

Za uzvrat nudimo:

- Stalan, zanimljiv i dinamican posao
- Odlične uslove
- Mesto za dokazivanje i brzo napredovanje

Prijave slati na:
CV kao i kontakt informacije poslati na: konkurs@actiontrip.com.

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1023 korisnika na forumu :: 57 registrovanih, 8 sakrivenih i 958 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aramis s, babaroga, bojanM84, bokisha253, Boris90, celik, CHARLIE JA., croato, darios, darkangel, Darko8, DonRumataEstorski, Dorcolac, dule10savic, Excalibur13, gasha, goxin, havoc995, ILGromovnik, ivan1973, Još malo pa deda, Karla, kobaja77, krkalon, Krvava Devetka, Kubovac, kybonacci, ljuba, ljubacv, mackenzie, madza, mercedesamg, Metanoja, milenko crazy north, MiroslavD, Misha V, mkukoleca, nenooo, oldtimer, ozzy, procesor, raptorsi, Ripanjac, RJ, Rogonos, ruma, ruso, S1Mk3, S2M, Sir Budimir, slonic_tonic, Srky Boy, stalja, styg, vathra, Vatreni Zmaj, wulfy