Uvid u predmet - Da ili ne?

2

Uvid u predmet - Da ili ne?

offline
  • Pridružio: 02 Dec 2012
  • Poruke: 45

Iz vlastitih navoda je očigledno da sam po odbacivanju krivične prijave, podneo prigovor odnosno pritužbu na rad u postupku. Dakle, TEK po dobijanju rešenja, jer kako bih inače bio svestan ovakvog ili onakvog (ne)rada tokom postupka, zar ne?

Inače, mnogo vajde od podnesaka, kada ni u jednom od odgovora nema ni slovca o, između ostalog, ZAŠTO je prijava odbačena zbog navodnog "NEDOSTATKA DOKAZA", a da se "ni prstom nije mrdnulo" na prikupljanju istih. Bilo predloženim sučeljavanjem, saslušanjem svedoka...

U svakom slučaju, "časna reč" bilo koga u postupku, u ovom slučaju prijavljenog, ipak nije dovoljna za nepristrasnu odluku. Tim pre je upitna suvoparna frazeologija u odgovorima da je ama baš sve rađeno po zakonu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 833 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 5 sakrivenih i 725 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 4thFlavian, acatomic, ajo baba, ALFASPORTIVO, Arhiv, Banovo Brdo, Bbbggg1979, Blair, Boris90, boromir, brkan1, brufen, Bubili, Car89, CHARLIE JA., Chileee, Crazzer, curiosity, cvale, DeerHunter, dekir, dexteroza, Djokislav, djordjemiklusev, Djota1, DonRumataEstorski, Dragacevac, Drugsparrow, DS01, dule10savic, Dusko_Dugousko, Feller, Gall, Georgius, glados, Glavonja049, iceburn, ILGromovnik, Ilija84, ivan_8282, jalos, Jaxupa, JimmyNapoli, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, kaskadija, koneks, lacko, Laluvr, Lazur_01, LUDI, m0nstrum_, MagicniHerpes, Manjane, MB120mm, Mihailo Gazdić, Miler88, milimoj, Milos ZA, Milun24, MKK7, Mldo, moldway, MR Z, muaddib, nenaddz, nenooo, nerislav2025, neutrino, Ns1975, Papadubi, Parker, pein, ping15, PlayerOne, probisic, repac, rokokoko, scimitar19, sevenino, Sharpshooter, shiro, singa, Sićko, sombrero, ssekir75, tamno.nebo, tecataki, tomo2, tooljan, VanZan, veljko82, veljkovicdani, Vlad000, vlad4, Voice1, Vrač, Walkers, Zanimljivo, zax22r, zombicar153, Žrnov