Jel ovaj link radi kod vas?

2

Jel ovaj link radi kod vas?

offline
  • C# and PHP Developer
  • Pridružio: 16 Feb 2011
  • Poruke: 1630
  • Gde živiš: Pancevo

@higuy E da tako i meni isto prikazuje, ali ni da mrdne dalje.
Nema veze skinuo sam preko GC.

Hvala na utrosenom vremnenu, Mare ili oneko od Smod neka je brise i ovako je personal tema nemoze nikome nista da pomogne.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1061 korisnika na forumu :: 95 registrovanih, 4 sakrivenih i 962 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar89, avijacija, BaneM75, Bgorando, boban977, Burovnyak, Cicumile, Colt D, cvrle312, Dare, darkojovxp, Denaya, Despot Đurađ, Devil city 1989, dexteroza, Djokislav, Djota1, dmitarche, dnevnasoba, Dragacevac, Duh sa sekirom, dusanobr, Dzoni2412, Dzuki, efektiva, ekser222, eulereix, Frunze, Geodezist58, Georgius, goran.vvv, grunff2, Holy Saber, ivan979, Jester, JimmyNapoli, Jozo74, kasikaz, luka35, mainstream, Makarid, Manjane, marko.markovic, marko308, MarkoD, markolopin, Medojed, MiGac, Mihajlo, milenko crazy north, Miler88, MiloradKomadic, Milun24, mirkoro, Mrav Obrad, MrG, N.e.m.a.nj.a., Natuzzi, nikoladim, OgnjenMitric, Orc, Otto Grunf, Parker, Piicoki, pirke96, precan, Prečanin30, probisic, proka89, radovanstojkov023, raster12, Remain, repac, RJ, Romibrat, S-G, Samo gledam, sap, stalja, suton, taomaster, The Boss, tomo2, tooooom, Tumansky, Tvrtko I, vasa.93, vazduh, Velizar Laro, Velički, VJ, wulfy, ZetaMan, zokilivac, Zoran1959