Da/Ne

348

Da/Ne

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Mjok. Sve što je manje komercijalno, duže traje. Bilo je je raznih pravaca i žanrova, ali R'n'R traje....

Da li vam se desilo da ste bili na nekoj svadbi gde se u kontinuitetu vrti pesma ''Pevaj ujko pevaj rode'' (ili neka druga pesma koja vas baš nervira)i vi od sve muke, nekontrolisano počnete da pevušite istu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Dusan
  • Elektrotehnicar Energetike
  • Pridružio: 23 Okt 2014
  • Poruke: 1192
  • Gde živiš: Beograd

Svaka, svadba na kojoj sam bio bila je docarana tom pesmom, i to po 16 puta cak. ( Pa krenem da pevusim)
E onda iz zajebavanja odem i narucim "Nije zivot jedna zena"... Zato me snajka mrzi sad....



Da li ste BILI nekad na svadbi gde nije bilo pecenja i rostilja?


Ja se izvinjavam, popravljeno je. Mr. Green



offline
  • Pridružio: 11 Jul 2015
  • Poruke: 1321
  • Gde živiš: Univerzum br.8

Lancerux ::Da li si bila nekad na svadbi gde nije bilo pecenja i rostilja?
Kolega. Nije ovo tema Sagacityno DA/NE.
Ovo je bisex tema. I muško i žensko da odgovaraju Mr. Green
Mora da vam ova vrućina ne prija Wink

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Lancerux ::Da li ste BILI nekad na svadbi gde nije bilo pecenja i rostilja?
Pa šta je to...? Piknik? Laughing Svadba bez mesa i roštilja...Bre...Nisam bila na takvoj svadbi nikad. Moguće je da u pozivnicama za takvu svadbu piše: ''Pre nego što krenete na svadbu, dobro ručajte''.
Ali sam bila na jednoj, gde se celi dan jede, sa sve voćem. E to je bila svadba Laughing

Da li spadate u osobe, koje kada idu na tako neke ''svečanosti'' nikad nemaju šta da obuku, uvek je problem?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Da.


Da li ponekad pomislite da ste zakačili neko 'gadno prokletstvo'?

offline
  • Dusan
  • Elektrotehnicar Energetike
  • Pridružio: 23 Okt 2014
  • Poruke: 1192
  • Gde živiš: Beograd

Da.

Da li verujes u ljubav na prvi pogled?

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Ne.

Verujete li u išta čvrsto?

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Da.

Da li je tačno ''da nada poslednja umire'' ?

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Da(?)
Kafa sa cimetom?

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

Ne ( ali cimet sa medom - da)

Kafa bez šećera?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 3124 korisnika na forumu :: 82 registrovanih, 8 sakrivenih i 3034 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, alke12, ArchaBasha, Avalon015, b_z_b, bladesu, bojan1234, bojank, BORUTUS, Brankojle, C-Gun, cenejac111, darkkran, dejan1972, Dejan_vw, Desmond, Don, dukajov, dushan, Dusko_Dugousko, Dzuki, Džekson, Glavonja049, gregorxix, Igritelj, jalos, Jeremiah, Kaplar2, Khalid ibn al-Walid, Koplje, kybonacci, laurusri, LostInSpaceandTime, Lucije Kvint, MadMike, MaschinenPistole, MB120mm, mean_machine, Medojed, mercedesamg, Mercury, Metanoja, moldway, Mostarac1977, nemkea71, nenad81, Niki2024, niksa517, OKT, Oscar2, Pale2025, panonski mornar, Panter, Parker, Pavel Medved, pein, peradetlić, PlayerOne, Remain, Remarqe, rodoljub, Sevatar, Sharpshooter, shlauf, ShtagodShtagod, skylab1111, Solunac na steroidima, SpaDej, Srki98, strn, styg, tamno.nebo, Tas011, Tumansky, vathra, VBoss, Vlada78, Vlado82, Volfero, vuksa72, zule2, 223223