|
Poslao: 04 Jan 2013 18:36
|
offline
- Loli-ta

- Novi MyCity građanin
- Pridružio: 09 Nov 2012
- Poruke: 11
- Gde živiš: Vojvodina
|
Ne (ako sam dobro razumela)
jel bilo dosta praznovanja?
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2013 21:00
|
offline
- NIx Car

- Legendarni građanin
- Més que un club
- Glavni vokal @ Harpun
- Pridružio: 27 Feb 2009
- Poruke: 3898
- Gde živiš: Novi Sad,Klisa
|
Naravno, al ne sa tablom, vec smo napravili ceduljice i izvlacili... posle 5 krugova sam odustao
Volite li da slusate Glam Rock/Metal? (Bon Jovi, Mötley Crüe , i sl. )
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2013 21:56
|
offline
- Fil

- Legendarni građanin
- Pridružio: 11 Jun 2009
- Poruke: 16586
|
Ne volim Glam metal. To se kosi sa mojom vizijom metala
Osecate li se zdravo?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 04 Jan 2013 22:34
|
offline
- g0c47777

- Super građanin
- Pridružio: 07 Nov 2008
- Poruke: 1158
- Gde živiš: Land Of Maybe
|
Mmm ... neka bude da.
Da li dugo smišljate pitanje?
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|