Istina je ...

125

Istina je ...

offline
  • Kule  Male
  • Elitni građanin
  • Aleksandar
  • student
  • Pridružio: 25 Maj 2012
  • Poruke: 2398
  • Gde živiš: Beograd

Istina je...da ti se dobro čini da je forum zamr'o.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 06 Maj 2013
  • Poruke: 644

Istina je...pokušala sam otići,
istina je...neizvodljivo je, pelcovala sam se LOL
istina je...ima se vremena za sve
istina je...kako da odem iz prvog virtuelnog grada u koji sam krupnim koracima ušla!



offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

...istina je da sam promašila temu
...istina je da baš ne znam kako


...istina je da sam malopre u jednom pasažu srela čoveka
...istina je da je isti /istcijati Mr. Green/ Brus Vilis
...istina je da je taj Willis baš zgodan

...i još;
...da sam gladna
...da moram nešto spremati za večeru
...da, dok se nakanim, biće to doručak Razz

...istina je da ću sutra odmarati
...i u nedelju takođe

...istina je da baš nisam sigurna za ovo poslednje

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

... da jedva čekam Windows 9 smešak

offline
  • Kule  Male
  • Elitni građanin
  • Aleksandar
  • student
  • Pridružio: 25 Maj 2012
  • Poruke: 2398
  • Gde živiš: Beograd

E.L.I.T.E. ::... da jedva čekam Windows 9 smešak

...da jedva čekam da uđem u Linux vode i da ga instaliram. Sada imam vremena za to do januara, svaki dan pomalo.

offline
  • Programer
  • Pridružio: 23 Maj 2012
  • Poruke: 4578

Kule ::
...da jedva čekam da uđem u Linux vode i da ga instaliram.


... da je Linux super.
... da pomalo zavisim od komercijalnih aplikacija Mr. Green
... da se nadam da će lepo da te služi Smile
... da mi Mac OS X najviše odgovara, ali trenutno nemam skroz kompatibilnu platformu za ugodno korišćenje smešak

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106

...da sam pospana ceo dan

offline
  • Absolut Gut
  • Pridružio: 13 Avg 2012
  • Poruke: 561
  • Gde živiš: Atakama

...da sam se vratio na forum
...da sam promenio neke stvari
...da cu pokusati da se podignem
...da cu se posvetiti ovom forumu vise u slobodno vreme, jer zasluzujete.

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Istina je da su to dobre vesti, i lepe reči! Zagrljaj

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Istina je da je Kule u pravu s nekim konstatacijama.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 8922 korisnika na forumu :: 49 registrovanih, 5 sakrivenih i 8868 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Alexandar-1973, b_z_b, Bane san, BaneM75, Belac91, bokicacar, Boris90, Bosnjo, bukefal, C-Gun, cakija, cenejac111, Cicumile, Cirkon, darkojovxp, dejan1972, Djota1, dule10savic, dushan, Dzambas, eagle.rs, france93, Georgius, iceburn, istokzapad, jalos, Jeremiah, Kenanjoz, laurusri, Marko Marković, mat, mačković, Mcdado, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Nikolajevic, nikoli_ca, nobutado, OKT, Panter, Radogost, savuni, skvara, The Boss, vathra, Vlada78, wulfy, 1107