Kafana "Složna braća"

65

Kafana "Složna braća"

offline
  • Pridružio: 01 Mar 2017
  • Poruke: 475

Limunada za sve !

I čaj i keksići ! Poljubac



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Prazna kafana Mr. Green
Šta je geek-ovi, ne volite limunadu? Razz



offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 5424

Tebe zalivaju i lepo ti je, a nas nema ko da posluži Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Programeri, javite se Mr. Green
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Nigde nikog...Stigao umor.... Ne može se više Laughing
Rekla bih, da se ove samo čaj pije...

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Па, кад људи воле чај... и још можеш свашта да додаш у исти Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Na primer....rum...I onda je baš ''lekovit'' a uz to i ima i finu aromu....Laughing

offline
  • Lulubi  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2011
  • Poruke: 548

i ja volim čaj... Mr. Green

offline
  • Pridružio: 27 Feb 2013
  • Poruke: 2318
  • Gde živiš: Zapadna Srbija

Lubi zna znanje....
Taj ''čaj'' se u mom kraju zove ''Vruća'' ...

I kuvano vince sa karanfilčićem...isto kao čaJić....samo malo lepše Laughing

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Čaj pijem ujutru, s medom.
Tu nema greške Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1246 korisnika na forumu :: 66 registrovanih, 5 sakrivenih i 1175 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alex71, Asteker, Bokiboks, Bombona, BOXRR, bpvl, Bubimir, Cicumile, darkkran, darkojbn, deks, deLacy, Dimitrise93, Djokislav, Djota1, dozorni, DragoslavS, dushan, Džekson, ElGenius, foka106, Georgius, goran.vvv, goxin, Great White, Hans Gajger, HrcAk47, iceburn, JOntra, Kalaura, koom0001, kunktator, ladro, M74AB3, Malahit, Mcdado, misa2, Mićko, mnn2, Mrav Obrad, Nikoletina Bursac, nobutado, OKT, Pantaaa, Panter, PlayerOne, Prašinar, Radio operater, raso76, Robin, rokokoko, saputnik plavetnila, Semberija, Sharpshooter, Sirius, Siti2, skok, tm, Tvrtko I, Uros Cuore Sportivo, vathra, VekiJ, vukovi, vuksa72, zziko