Koju pesmu trenutno slusate?

602

Koju pesmu trenutno slusate?

offline
  • Long drive and music.
  • Pridružio: 02 Nov 2014
  • Poruke: 614

''Metal + Childhood = Most Wanted'' Smajli



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Long drive and music.
  • Pridružio: 02 Nov 2014
  • Poruke: 614

'vako ću ja kad upišem faks... Mr. Green



offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Pretpostavljam da nije Bogoslovija u pitanju Mr. Green Mr. Green

offline
  • Lulubi  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2011
  • Poruke: 548


viena teng - blue caravan

(nije fil kriv , uopšte, ni njegovo pitanje u igri da/ne...)

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Samo i isključivo ovo izvođenje. Zašto? Dve reči: prateći vokal.



E-Play - Divan dan

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Nisu baš moj tip, ali ta pesma je sjajna... Prateći vokali su odlični, ali meni je i muzika odlična...

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Hm... Vokal u pesmi (u strofi) je "malo" nezgrapan. Ono "hajde reci mi" pa na dalje kao da peva "ženski Cane" (ja Partibrejkerse ne mogu da slušam zbog nezgrapnog glasa i jakog fićfirićskog akcenta Mr. Green ). Ali refren ima neku magiju. Zbilja ima neku energiju.

Ova verzija sa pratećim vokalom je isto solidna. Lajk! Smile

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Fil ::... kao da peva "ženski Cane"... LOL Sjajno! LOL

Valjda što ne slušam E-Play, pa mi tako nešto nikada nije palo na pamet... a ni 'Brejkerse nikada nisam nešto preterano slušao...

Meni je uvek primarna muzika, pa tek onda vokal... Može biti nezgrapan ili ne znam kakav, ali ako je u funkciji pesme... jedino što sigurno ne volim su previsoki muški glasovi...

offline
  • Lulubi  Female
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 21 Maj 2011
  • Poruke: 548



rod stewart & amy belle - i don't want to talk about it

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 815 korisnika na forumu :: 65 registrovanih, 9 sakrivenih i 741 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: AK - 230, Apok, bbrasnjo3, Ben Roj, Bobrock1, Bojan198527, Brankojle, Cicumile, Ciri1994, DDragoje, DeerHunter, dekan.m, Der Rote Baron, Desmond, Doc, DonRumataEstorski, dradex, eagle.rs, Georgius, Gogi_avio, Hans Gajger, Iskander, J - 6, Jager715510, Jelly4183, JOntra, K a s p e r, kibihrchak, KizJ, komenski, Krusarac, lucianovercetti, MadMike, Marko Marković, MB120mm, Mihailo Gazdić, milanpb, Milometer, mmelezovic, nemkea71, Nikoletina Bursac, nixos, Novakomp, Oscar2, Pero, Ray1973, RD84, repac, sekretar, Shilok, Shinobi, stagezin, stegonosa, Stevan2026, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, Username1000, Valter071, vathra, Vlad000, Volfero, vpetrovic, ziggga, Zmaj Tolak, Zorge