Omiljeni avatar(i)

6

Omiljeni avatar(i)

offline
  • Pridružio: 04 Jan 2012
  • Poruke: 2104

Pa eno ti je,vidi kako te gleda. Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Ovaj neki lep avatar. Cool
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]







Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Razz



offline
  • Spartanac
  • Radim zgibove
  • Pridružio: 05 Jun 2012
  • Poruke: 1232
  • Gde živiš: This is Sparta!!!

DimA1994

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Vrhunski avatar smešak

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

LIKE. Very Happy





freakapotamus
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 04 Dec 2008
  • Poruke: 4106



Edit: ovaj avatar mi je najlepši / o slikama, među kojima je i slika koja je umanjena za avatar, sam se već izjasnila/

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

^^ It's the best cause it's REAL. smešak

Real picture, real love. Very Happy Razz

offline
  • Walter Joseph Kovacs.
  • Pridružio: 22 Nov 2013
  • Poruke: 137
  • Gde živiš: Beograd.

Ma ovo je najjači avatar,
_Sale



[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Mr. Green

offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

Mpanova nova sovica mi je kul Smile



... ali smatram da je vreme da baci tu bundu i "obuče" kratko perje Very Happy

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Oh, hvala smešak

Evo, promenih perje smešak

offline
  • vampire and philosopher, problem owner©smt, racist/fascist hunter on duty©t
  • Pridružio: 13 Dec 2013
  • Poruke: 9098
  • Gde živiš: Esgaroth

Да ли је та промена због оне пп? Да заварамо траг..? Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 890 korisnika na forumu :: 77 registrovanih, 5 sakrivenih i 808 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleph_one, alke12, ArmFPGA, Arsenije, Asparagus, Asteker, Banovo Brdo, bokicacar, Boris90, BOXRR, CHARLIE JA., crnogorac, Dannyboy, darkojovxp, dejan.7951, dendrit86, Despot Đurađ, Djokislav, Djota1, djukapfc, djuradj, dolinalima, DragoslavS, drimer, Dzambas, Electron, esko_hz, Feller, Gitzherai, Great White, Hans Gajger, igorkozar83, igorpet, Kajzer Soze, kolle.the.kid, kovac9mm, Laki71, Lep1na, Magarac, Marko Marković, Mcdado, mdp92, mercedesamg, milenko crazy north, Miler88, Mićko, mm1811, Ne doznajem se u oružje, nenooo, Niki2024, nixos, nuke92, obsc, OgnjenMitric, OKT, Paklenica, Parker, pds, Peruta, Petarvu, Pilence, Promising0, Pururin, redstar011, ruma, sale76, Spreewerk, Toper, tritonus, vaci, vathra, vidra1, vladao75, Zec, Zoca, Zrcalo, zvomar