Priča mi se

20

Priča mi se

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

ja imam kompot...pa ako oce neko... nek se posluzi Smile

ceo dan idem na prstima da njega ne probudim



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

mpman ::ja imam kompot...pa ako oce neko... nek se posluzi Smile

ceo dan idem na prstima da njega ne probudim


Slatki pospanko Zagrljaj Very Happy
Ima li mačak ime? Very Happy



offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

ima, zove se Čarli

slatki pospanko tako spava ceo dan...
samo ponekad promeni lokaciju

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

ma kucici su zakon

Pogotovo oni troglavi Smile

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Napisano: 14 Okt 2011 23:06



blago njemu...

Dopuna: 17 Okt 2011 16:12

mi se bas raspricali, a ti odlucila da odes Twisted Evil
nemoj to vise da mi radis Zagrljaj Zagrljaj

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

A zensko...sta reci Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

neka posebna tema za razgovor, osim cokolade Wink

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

Amo o besnim glistama Mr. Green ...ono ,kako ih izvodimo u setnju Mr. Green

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

e da...to mi nije jasno...
kako glista moze da bude besna...

offline
  • Pridružio: 29 Maj 2011
  • Poruke: 1444
  • Gde živiš: U svom svetu

E ne znam Neutral .Ja ih stalno izvodim i izgleda da samo meni ne izgledaju besno.Ove moje izgledaju smotano Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1057 korisnika na forumu :: 15 registrovanih, 4 sakrivenih i 1038 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: amaterSRB, bigfoot, bolimejoli, dejanlule72, DJUNTA, Duck of Death, goran.vvv, Inner-Cell, Jozo74, K a s p e r, kybonacci, Lino, pirke96, ruma, šumar bk2