|
Poslao: 14 Okt 2011 20:56
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
ja imam kompot...pa ako oce neko... nek se posluzi
ceo dan idem na prstima da njega ne probudim
|
|
|
|
|
Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
|
|
|
|
|
Poslao: 14 Okt 2011 21:01
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
ima, zove se Čarli
slatki pospanko tako spava ceo dan...
samo ponekad promeni lokaciju
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Poslao: 17 Okt 2011 21:18
|
offline
- mpman

- Mod u pemziji
- Pridružio: 12 Okt 2010
- Poruke: 10944
|
e da...to mi nije jasno...
kako glista moze da bude besna...
|
|
|
|
|
|
|
|