Pricaonica - ajde da pricamo :D

112

Pricaonica - ajde da pricamo :D

offline
  • Neću da ti kažem...
  • ...gde preprodajem zjala.
  • Pridružio: 05 Avg 2011
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Pored kontejnera. Čukni dva puta u poklopac, traži Raduleta.

Malo umorno, obzirom da sam veći deo dana proveo na TELFOR-u. Mr. Green
A vi kako te? Majke mi. Cool



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • daxytt  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 623

Jel to vrsta Obliviona. Evo ja ga igram već pet godina, stalno iznova



offline
  • Neću da ti kažem...
  • ...gde preprodajem zjala.
  • Pridružio: 05 Avg 2011
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Pored kontejnera. Čukni dva puta u poklopac, traži Raduleta.

Nope, više ima veze sa telekomunikacijama, mada deo koji se bavi multimedijom. Mr. Green

offline
  • daxytt  Male
  • Zaslužni građanin
  • Pridružio: 30 Okt 2012
  • Poruke: 623

Jel ti pomaže da zaboraviš realni život. Šta preporučuješ najviše u te svrhe?

offline
  • Pridružio: 23 Okt 2012
  • Poruke: 208
  • Gde živiš: U prestonicU, bre.. ;)

daxytt ::Jel ti pomaže da zaboraviš realni život. Šta preporučuješ najviše u te svrhe?

Ne znam koliko je preporučljivo ili poželjno zaboravljati realni život..

Koliko je dobro bežati od reala.. (?!) Confused

offline
  • Neću da ti kažem...
  • ...gde preprodajem zjala.
  • Pridružio: 05 Avg 2011
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Pored kontejnera. Čukni dva puta u poklopac, traži Raduleta.

DeMonna ::Koliko je dobro bežati od reala.. (?!) Confused

To su najbolje znaju igrači Mančester Sitija, koji su na kraju eliminisani iz Lige šampiona. Sad

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Jos malo pa vreme da se ide na kunt Mr. Green

offline
  • Pridružio: 19 Nov 2012
  • Poruke: 8
  • Gde živiš: U tvojim snovima...

Sada bi mogla i kafica da se popije.

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Želim da se zahvalim pojedinim članovima foruma i ostalima naravno... Bar toliko zaslužuju.
Redosled nema veze... Smile
Dakle:
ThePhilosopher
Srki94
Mpman
Mcrule
Bocke
Peca
Acidburn
Strucnjak96
Sassdrake
Vasa93
Bobby
M4rk0
TwinHeadedEagle
Slobabgd
Tami
... i ostali (znaju oni koji su) . Ako sam zaboravio nekog izvinjavam se ... uvek može da se dopuni lista Wink

offline
  • Neću da ti kažem...
  • ...gde preprodajem zjala.
  • Pridružio: 05 Avg 2011
  • Poruke: 663
  • Gde živiš: Pored kontejnera. Čukni dva puta u poklopac, traži Raduleta.

Znači plazma, znači mleko, znači masa. Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1193 korisnika na forumu :: 81 registrovanih, 11 sakrivenih i 1101 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Avalon015, bankulen, Belisarius, Ben Roj, Bgd123, blatruc82, Bobrock1, bokicacar, BOXRR, brandža84, bukefal, cikadeda, Cirkon, Colt D, Dejan_vw, deLacy, dendrit86, Dixtrix, dukajov, duro1990duro, eagle.rs, Georgius, goxin, Ikica977, ivan979, ivran064, Jaz, Kaplar2, kinderpingvin, Koplje, kripo, Lester Freamon, Macalone, MB120mm, mdp92, Medojed, mercedesamg, Miki 24pbr, milanpb, Milometer, mocnijogurt, Natuzzi, nekdo, nevjerna beba, OgnjenMitric, pajkan, pein, Pekman, Permaldar, pfc74, pisac12, Qwertyuio, radoznao, redstar72, S-G, sabros, saki80, SamoGledam, Sevetar, Sky diver 29, Speer, ssekir75, StalniPromatrač, stokssone, The Boss, tooljan, troki1971, tuf, Valter071, vathra, vidra1, Vrač, vrgudinac, Walter Kurtz, wolf431, yufighter, zax22r, zeka013, zokizemun, 787