Pricaonica - ajde da pricamo :D

107

Pricaonica - ajde da pricamo :D

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

Cerberus ::
Za ekonomsku situaciju razumem u potpunosti.
Mnogi misle da nemaju ali uvek ima gorih... Smile

znam da ima gorih pa uglavnom ćutim Neutral



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Napisano: 17 Okt 2012 0:10

Odoh da odgledam jos 1,2 epizode The walking dead pa na kunt. Smile

Dopuna: 17 Okt 2012 1:46

Laku noc.Dobri ljudi.

Dopuna: 17 Okt 2012 10:51

Dobro jutro i dobar dan.

Kako ste mi danas?
Covece ala je ova pesma dobra. Zz Top - Rough Boy
Jel sam dobro napisao ,a ?

Ili mozda treba neko da me ispravi opet. Smile



offline
  • Pridružio: 14 Feb 2008
  • Poruke: 12431

ZZ* Razz
Dobro jutro i tebi, ja ustao pre 30min GUZ - Glavom U Zid

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Ebiga Srki.Tebi je bas jutro.
Al najgore je ono kad izgubis ritam i nikako da legnes i ustanes kada treba.Kao ti sada.
I meni se cesto desava. Smile

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2011
  • Poruke: 445
  • Gde živiš: Krusevac

Cerberus ::Al najgore je ono kad izgubis ritam i nikako da legnes i ustanes kada treba.Kao ti sada.I meni se cesto desava. Smile

Isti ja! Very Happy

offline
  • <--PredraG-->
  • Pridružio: 15 Apr 2011
  • Poruke: 781
  • Gde živiš: In dreamland.

Mali je svet . LOL
Ziveli

offline
  • vagabundo :)
  • Pridružio: 12 Jan 2011
  • Poruke: 1409
  • Gde živiš: Somewhere in the middle of nowhere :D

Ima od muke i dosade da pocnem farmville da igram!

offline
  • Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14828
  • Gde živiš: Niš

_Sale ::Evo jedna za vasu:

Hibrid98Files ::Ova je za vasu Wink
Momci, hvala puno. Zagrljaj

Al ipak, polako, nemam dovoljno mesta, sve je popunjeno. Cool

offline
  • Més que un club
  • Glavni vokal @ Harpun
  • Pridružio: 27 Feb 2009
  • Poruke: 3898
  • Gde živiš: Novi Sad,Klisa

Immortal^^ ::Ima od muke i dosade da pocnem farmville da igram!
Zar i ti sine Brute? Sad
Skini sims i igraj Mr. Green

offline
  • Fil  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 11 Jun 2009
  • Poruke: 16586

Barbie Adventures, perhaps Mr. Green Mr. Green

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1233 korisnika na forumu :: 87 registrovanih, 6 sakrivenih i 1140 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., AirSremac, ajo baba, aleph_one, annon, bakovaca, BaneM75, Baždaranac, bojcistv, Bombona, boromir, BOXRR, Bubili, bukefal, CHARLIE JA., Ciri1994, Cirkon, Colt D, DaliborVukadinovic, Dannyboy, dendrit86, djonsule, Djota1, DonRumataEstorski, DragoslavS, drale12, drimer, dushan, eagle.rs, Georgius, Glavonja049, goxin, ivan979, Jovan1983, Jozo74, K-1A, Kalaura, Kalu128338, Khalid ibn al-Walid, Lep1na, ludvig 78, Mae, Marko Marković, mercedesamg, milbos, Mile14, milenko crazy north, MILO-VAN, MiroslavD, Mićko, mrgud2025, nedeljkovici, nemkea71, Nepopravljivi, nixos, Nomica, obsc, OKT, operniki, pein, Pekman, peradetlić, Pero, Piani Jazzer, pobeda, Profesor_018, Pururin, Radoslava, Radula, RD84, royst33, ruma, Sarmat, Singidunumac, Sirius, skok, stegonosa, tm, uruk, US_Rank_0, vathra, YU-UKI, Zavulon, Zmaj Tolak, Zorge, Žrnov, 79693