Soko Shtrark

3

Soko Shtrark

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

al' cemu sluze platne kartice Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 11 Dec 2010
  • Poruke: 143
  • Gde živiš: Tu negde

jede mi se smokkkkkiii Sad Kismo tebra koso arkst xD



offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

mpman ::al' cemu sluze platne kartice Mr. Green

Zato je tu Viza....za sve ostalo tu je Master Card. LOL LOL

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

a cekovi
kazu da moze i do 90 dana BEZ kamate Wink

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

Da se vratimo Starku, ne moraju uvijek pare da pokvare sve Razz Da nije neko od vas ucestvovao u nagradnoj igri Stark-a, cini mi se pod nazivom "Kako jedem Smoki" ?

offline
  • Recoba20  Male
  • Stručni saradnik
    Umrežavanje
  • Pridružio: 19 Apr 2003
  • Poruke: 2711
  • Gde živiš: Beograd

Domaci zadatak za Soko Stark

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Shonewizard ::....Da nije neko od vas ucestvovao u nagradnoj igri Stark-a, cini mi se pod nazivom "Kako jedem Smoki" ?



Ma jesam, cak sam i osvojio...


Znas onog decka koji je osvojio I mesto, e pa onaj pored njega koji je osvojio II mesto, taj sam.

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

mcrule ::Shonewizard ::....Da nije neko od vas ucestvovao u nagradnoj igri Stark-a, cini mi se pod nazivom "Kako jedem Smoki" ?



Ma jesam, cak sam i osvojio...


Znas onog decka koji je osvojio I mesto, e pa onaj pored njega koji je osvojio II mesto, taj sam.


Osvojio si nagradu zirija jel' ?

offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

Shonewizard ::mcrule ::Shonewizard ::....Da nije neko od vas ucestvovao u nagradnoj igri Stark-a, cini mi se pod nazivom "Kako jedem Smoki" ?



Ma jesam, cak sam i osvojio...


Znas onog decka koji je osvojio I mesto, e pa onaj pored njega koji je osvojio II mesto, taj sam.


Osvojio si nagradu zirija jel' ?


LOL LOL

offline
  • Pridružio: 25 Jun 2009
  • Poruke: 533
  • Gde živiš: U kuci!

mcrule ::Shonewizard ::mcrule ::Shonewizard ::....Da nije neko od vas ucestvovao u nagradnoj igri Stark-a, cini mi se pod nazivom "Kako jedem Smoki" ?



Ma jesam, cak sam i osvojio...


Znas onog decka koji je osvojio I mesto, e pa onaj pored njega koji je osvojio II mesto, taj sam.


Osvojio si nagradu zirija jel' ?


LOL LOL


Ne shvatam Razz LOL LOL LOL Evo ga sajt [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] Zagrljaj

Ja sam btw. 'Ronaldinjo i SMOKI', mada davno je to bilo, promijenio sam se mnogo od tad. Uglavnom bitno je da sam u roku od 15 dana pojeo 15kg svakojakih slatkisa iz Starkovog asortimana Zagrljaj

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1217 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 11 sakrivenih i 1103 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Sale, A.R.Chafee.Jr., AC-DC, aleksmajstor, aleph_one, Asparagus, Ba4e, Ben Roj, Betta, Bickoooo, BlackTower, Boris.A, celt, cenejac111, cincarin, crnogorac, Dare, Darth Wader, DeerHunter, dekiz, del boy, Denaya, djboj, djonsule, Djota1, doktor097, drimer, Dusko_Dugousko, Dzambas, Dzigy, Dzuki, Džekson, EVIDENTICAR, Feller, Flanker-G, Georgius, Gheljda, Gogi_avio, gost321, goxsys, helen1, iceburn, Incognito, Ivan Germanovic, ivan979, Jaz, Josip77, Khaless, kljift, Kole1975, Konda, Kontrausluga, krkalon, LostInSpaceandTime, lukac, M74AB3, MaschinenPistole, medaTT, Medojed, miki kv, Milan A. Nikolic, milimoj, Milometer, Milos ZA, mladen.zovko, nenomir, neutrino, niksa517, nuke92, OgnjenMitric, Orc, partyzan, pein, Prečanin30, probisic, proljece, raptorsi, Remain, rovac, royst33, ruma, S2M, samoulogovankorisnik, sap, sekretar, Simonsen23, Smiljkovich, Srki98, stalja, Tafocus, tamno.nebo, Tanjagre, Tastatura ratnik, tomo2, USSVoyager, v82, vobo, voja64, Vrač, XBMC, Zoran Rapajić, |_MeD_|, Žrnov