Vaših 5 karakterističnih osobina

4

Vaših 5 karakterističnih osobina

offline
  • Pridružio: 04 Jul 2011
  • Poruke: 728
  • Gde živiš: Loznica

Sad kad me podseti za te slike, onda neka bude i zadnje Mr. Green


BTW, super ti je ovaj smajli... Uvek se nasmejem kad ga vidim Mr. Green



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • mcrule  Male
  • Legendarni građanin
  • Michael
  • Spy[Covert OPS], Gathering Intel/Info & The Ultimate Like Master[@ MyCity]
  • Pridružio: 21 Feb 2010
  • Poruke: 16934
  • Gde živiš: 43.6426°N 79.3871°W

White Knight ::Sad kad me podseti za te slike, onda neka bude i zadnje Mr. Green


BTW, super ti je ovaj smajli... Uvek se nasmejem kad ga vidim Mr. Green



Jedan od mojih omiljenih. Mr. Green
I jedan od zvanicnih emotikona mcrule-ta. Mr. Green Razz



offline
  • _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13451
  • Gde živiš: Z-moon

1- smrtno ozbiljan i opušten u isto vreme (u poslu);
2- nemilosrdan (kod tuđih gluposti);
3- večito dete;
4- željan znanja;
5- teško shvatljiv (onima koji površno rezonuju)

BONUS: 90% vremena nasmejan...

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2012
  • Poruke: 157
  • Gde živiš: Valjevo

zaboravih ad dodam,uvek nasmejana Smile i raspoložena

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2010
  • Poruke: 91

vjecito gladna.. Very Happy

offline
  • Nihlist
  • Pridružio: 28 Maj 2009
  • Poruke: 725
  • Gde živiš: Beograd

Agresivan
Saljiv ( na tudj racun)
HORNY
Sebican
Pokvaren

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2010
  • Poruke: 91

Ali-volim sebe bas ovakvu kakva sam..
Pa da-narcis Very Happy

offline
  • Pridružio: 25 Feb 2012
  • Poruke: 157
  • Gde živiš: Valjevo

AreoNN ::Agresivan
Saljiv ( na tudj racun)
HORNY
Sebican
Pokvaren

u al si ti "pokvaren" Smile

offline
  • Pridružio: 12 Okt 2010
  • Poruke: 10944

ae da promenimo ovo, da neko drugi pise o nasim osobinama... ovako je glupo Wink

offline
  • Pridružio: 22 Nov 2010
  • Poruke: 91

mpman ::ae da promenimo ovo, da neko drugi pise o nasim osobinama... ovako je glupo Wink
Slazem se.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 990 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 11 sakrivenih i 907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., aleksmajstor, AleksSE, Alexandar-1973, Apok, Belac91, Blair, blankspace, bobo85, bokicacar, bpvl, Cirkon, darkkran, Dekanovic, Dežurni_Automatičar, Dimitrise93, Djota1, Duce, dukajov, dushan, Dzambas, Feller, goran.vvv, gorankuba, goxin, GveX, Hardenberg, Ivoo, JOntra, Kadzo, Lance Guest, LostInSpaceandTime, LUDI, Major Tankosić, markolopin, Mikisha, Milometer, mnn2, nebidrag, nelezele, Nikolajevic, Nikoletina Bursac, obsc, Oscar2, Parker, pein, peradetlić, Permaldar, Plavi1, pobeda, redakzver, redstar011, RommelBL, SamoGledam, Singidunumac, skok, stagezin, stefan95, Tafocus, tomo2, tooljan, Tvrtko I, uruk, vaci, Vanderx, vathra, Volkhov-M, vuksa72, zemljanin, zivojin32, zokilivac, Žrnov