Core 2 Duo procesori

2

Core 2 Duo procesori

offline
  • Pridružio: 09 Avg 2011
  • Poruke: 15879
  • Gde živiš: Beograd

Napisano: 31 May 2012 21:41

Znaci da oprobam...

Sad cu da odem na Softpediu i da skinem...

Dopuna: 01 Jun 2012 14:51

Sass, instalirao sam upravo x64, sistem predobro radi, thx

Necu ga menjati Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 18 Jun 2012
  • Poruke: 127

Ee ` Ja imam jedno pitanje i ako nije vezano za ovu temuu al molim vas odgovorite ... kod njega je Tenp - ploce 33 C a kod mene 72 - 85 ... di je problemm KOnp ima : Kuler na procesoru , jedan na HARD DISK drugi na Graficku na napajanje i na stranici pc-a da izbacuje vazduhh ...



offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Ajd uslikaj to gdje piše kolika je temperatura matične i reci da li je ta temperatura konstantna?

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2012
  • Poruke: 127

eoo ... pa uvek je tako 76 -78 - 82 ... i tako stalno

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1256 korisnika na forumu :: 106 registrovanih, 4 sakrivenih i 1146 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: acov34, Apok, black venom, bojan_t, boromir, branko87, Bubimir, cifra, Cirkon, Coabelgrade, darkojbn, dejan1972, dejankm, dejanlule72, dj.ape, djile1, Dogma21, DonRumataEstorski, Dovla 1980, dskrlec33, Duschi, Džekson, Georgius, ghoost, glada, goran.vvv, Gorilo_1991, Helket, ivan1973, jalos, jimi_agf, Joint Chief, Jozo74, Kajzer Soze, Kenanjoz, kikisp, kolateralnasteta, Kontrausluga, Kosmos Banja Luka, Kozara1, kunktator, Kvaka22, Lazarus, lcc, Lucky 6, lukac, m0nstrum_, mainstream, Maki1981, Manjane, Medojed, mercedesamg, Mi lao shu, Mihajlo, Miki01, Milan Miscevic, Miler88, MiloradKomadic, mkukoleca, moldway, Ndsk, nenooo, Nepopravljivi, nixos, nnovakis, NorthWind, nuke92, oldtimer, Pavel Medved, pein, Pekman, Piani Jazzer, pobeda, PoolbegD02, Prle90, probisic, radza1, s putnik, sabros, Sami_1ali, samo_citam, SamoGledam, samojednoimeznam, saputnik plavetnila, Sarmat, sasics, Shinobi, Slingshot, Srki98, ssekir75, starlights, tecataki, The Joker, Tvrtko I, VBoss, vidra boy, vidra1, vjetar, Vladoj, voja64, VOŽD, Vrač, vuksa72, wulfy, XBMC, ZlatniRez