Fm2 Procesor

1

Fm2 Procesor

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 314
  • Gde živiš: Montenegro

Zanima me najbolji procesor Fm2 [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] da moze na ovu maticnu ali bas najbolji i detaljnije o tome procesoru koliko je jezgra i sl Smile



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Ta ploča ima FM2+ socket.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

Najbrži CPU za tu ploču po ovome je
AMD A10-7850K.
[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

CPU sa dva Kaveri modula iliti 4 "jezgra".



offline
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 314
  • Gde živiš: Montenegro

i moze li se taj procesor mjerit u rangu sa fx 6300 ? ili vise od toga ?

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Sudeći po ovome, ne.

[Link mogu videti samo ulogovani korisnici]

offline
  • Pridružio: 30 Avg 2014
  • Poruke: 314
  • Gde živiš: Montenegro

Napisano: 01 Sep 2014 20:23

Znaci kad hocu da ubacim neki bolji procesor osudjen sam samo sa 4 jezgra Sad

Dopuna: 01 Sep 2014 20:46

I to mi je najbolji procesor za moju maticnu

offline
  • Pridružio: 26 Avg 2010
  • Poruke: 10622
  • Gde živiš: Hypnos Control Room, Tokyo Metropolitan Government Building

Da to ti je najbrži CPU koji možeš staviti na tu matičnu.

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

Ako ti treba procesor bez grafike a i dosta jeftiniji 760K će ti apsolutno sve odraditi kao A10-7850K, jedino ako ti je potrebna integrisana grafika.

offline
  • Nemanja Djukanovic
  • Pridružio: 18 Dec 2012
  • Poruke: 1761
  • Gde živiš: Niksic - Crna Gora

Nije mu potrebna ... ima posebnu graficku Smile

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2014
  • Poruke: 29

Druze, moce i 10 core, jer tvoja ploca je Fm2+, FM2+ je bas puno bolja nego FM2...Moja je FM2, nisam imao za FM2+, tako da sam osudjen na quad core............
Ziveli

offline
  • Aco  Male
  • Moderator foruma
  • Aleksandar
  • Pridružio: 12 Maj 2006
  • Poruke: 16826
  • Gde živiš: /home/aco

11neco11 ::Nije mu potrebna ... ima posebnu graficku Smile

Nikakve potrebe nema onda da ide dalje od 760K procesora.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1514 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 4 sakrivenih i 1496 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, A.R.Chafee.Jr., Bobrock1, brandža84, Feller, Kontrausluga, lcc, mikidragi, Mićko, momcilob55, retiredlt24, Saša31LPB, Shajlok, Vlado82