Konsultacija....

2

Konsultacija....

offline
  • Pridružio: 02 Sep 2003
  • Poruke: 4957

Pa picio si i pre na 2 ghz, samo si sad malo kloknuo magistralu da bi dobio bolji memorijski protok. Ako imas AIDU izmeri, trebalo bi da je negde oko 2900, ili preko 3000 ako imas dual...

btw, obrati paznju na temperaturu, oce da skoci za par stepeni....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1105 korisnika na forumu :: 98 registrovanih, 7 sakrivenih i 1000 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, AirSremac, aramis s, Avalon015, avijacija, Bane5, Bbbggg1979, bigvlada, blankspace, bojcistv, Clouseau, dejanlule72, dekan.m, dule10savic, Dungorth, Duschi, Džekson, Electron, elviper2, esko_hz, Feller, fijufijukrozkapiju55, Flanker-G, Foxdie, geo.dule, GORDI, gost321, goxin, Grebostrek, gregorxix, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, IQ116, ivan1973, Jablan, Jaz, Jester, JimmyNapoli, JOntra, kovinacc, kunktator, kybonacci, leptirleptir, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, MadMike, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, milutin134, Mirage 2000N, monomah, Natuzzi, nebidrag, nelezele, Nemanja Opalić, orah, Oscar, padamacki, Parker, Pegggio, pein, pera bager, picknick, pirke96, Radio operater, rakivan, repac, RiV, royst33, ruma, saki80, sap, skok, Smiljkovich, Sone0883, Spinosa, Tandrkalo, Tvrtko I, vaci, vidra boy, VJ, Vlada78, vuk77, wolf431, wolverined4, Woya, xAlex2, XBMC, Yekaterinburg, YU-UKI, Zoran1959, zziko