Pentium D 805

2

Pentium D 805

offline
  • Pridružio: 30 Jun 2005
  • Poruke: 150
  • Gde živiš: Beograd

e pa vako...imam pomenuti procesor nekih 3 meseca..inace sam ljubitelj amd-a ali splet okolnosti me je doveo sa 3200 64 bit-a do ovog procesora...temperatura mi je oko 36 c...ima oko 500 poena manje ova sadasnja konfiguracija od prethodne sa istom grafikom ali i manje memorije...nije los...radi posao odlican..tako da je moja preporuka..za te pare..nema bolje



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1112 korisnika na forumu :: 94 registrovanih, 7 sakrivenih i 1011 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 015, _Rade, AirSremac, aramis s, Avalon015, avijacija, Bane5, Bbbggg1979, bigvlada, blankspace, bojcistv, Clouseau, dejanlule72, dekan.m, dule10savic, Dungorth, Duschi, Džekson, Electron, elviper2, esko_hz, Feller, fijufijukrozkapiju55, Flanker-G, Foxdie, geo.dule, GORDI, gost321, goxin, gregorxix, Hans Gajger, Helket, HogarStrashni, HrcAk47, IQ116, ivan1973, Jablan, jackreacher011011, Jaz, Jester, JimmyNapoli, JOntra, kovinacc, kunktator, kybonacci, leptirleptir, lord sir giga, LostInSpaceandTime, luka35, MadMike, Medojed, mercedesamg, mikrimaus, milenko crazy north, milutin134, Mirage 2000N, monomah, Natuzzi, nebidrag, nelezele, Nemanja Opalić, orah, Oscar, padamacki, Parker, Pegggio, pera bager, picknick, pirke96, Radio operater, rakivan, repac, RiV, royst33, ruma, saki80, sap, skok, Smiljkovich, Sone0883, Spinosa, Tvrtko I, vaci, vidra boy, VJ, Vlada78, vuk77, wolf431, wolverined4, xAlex2, XBMC, YU-UKI, Zoran1959, zziko