hipokrizija

2

hipokrizija

offline
  • Pridružio: 10 Okt 2005
  • Poruke: 13526
  • Gde živiš: Beograd

Spojio sam temu odakle je počela rasprava oko načina pomoći: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici] sa temom "hipokrizija" koju je higuy otvorio istim povodom. Da bi se stekao jasniji uvid u tok diskusije i uzroke i posledice napisanih poruka, mislim da je svrsishodno da se poruke ređaju redom kako sada stoje. Nadam se da ova moja procena ne remeti smisao diskusije.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 933 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 6 sakrivenih i 867 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksandar11332, bbogdan, Ben Roj, Betty25, Blade, blankspace, blatruc82, Boris BM, bpvl, Bubimir, BUDDAR70, CHARLIE JA., DaliborVukadinovic, darkkran, djonsule, Djota1, drimer, dukajov, Dzambas, Dzigy, esx66, Giskard, GT, ikan, ivan979, Kenanjoz, kibihrchak, Koca Popovic, kunktator, Lester Freamon, Lj_ubo, luka35, M74AB3, marko.markovic, MarkoD, Marky, mkukoleca, Natuzzi, nenad81, nesa1962, nnnnnnnnnn, OKT, Oscar, pacika, Peruta, PlayerOne, PMsnow, Pururin, Risbo_Boris, Sevetar, Shinobi, Sone0883, stagezin, stefan95, tomigun, ujke, uruk, US_Rank_0, vazduh, Wehicle