• Milan
  • Pridružio: 17 Dec 2007
  • Poruke: 14809
  • Gde živiš: Niš

Nošena podrškom sa ispunjenih tribina "Čaira" Srbija je pobedila Rusiju 30:29 (15:12) u prvom kolu kvalifikacija za EP u Danskoj ostvarivši veoma značajnu pobedu. Naredni meč "Orlovi" će igrati 4. novembra u Sarajevu protiv Bosne i Hercegovine.

Muška rukometna reprezentacija Srbije savladala je večeras u Nišu selekciju Rusije sa 30:29 (15:12), u prvom kolu sedme grupe kvalifikacija za prvenstvo Evrope 2014.

Nošeni gromkom podrškom sa ispunjenih tribina dvorane "Čair" srpski rukometaši izborili su veoma značajnu pobedu. Pogodak kojim je u dramatičnoj završnici obezbeđen uspeh postigao je Žarko Šešum nekoliko sekundi pre kraja meča.

Našu selekciju, oslabljenu neigranjem čak sedmorice igrača sa Olimpijskih Igara u Londonu, predvodili su Žarko Šešum sa osam i Petar Nenadić sa šest golova, a odličnu rolu u prvom poluvremenu, imao je i Darko Stanić sa 12 odbrana.

Posle izjednačene igre na početku utakmice, Srbija je u 20. minutu prvi put povela sa dva gola razlike, kada je Petar Nenadić poentirao za 9:7. On je, medjutim, već u sledećem napadu isključen na dva minuta zbog prekršaja, ali je Darko Stanić odličnom intervencijom na golu sačuvao prednost domaće reprezentacije.

Pre sat vremena protutnjaše busevi u pratnju pored mene do hotela... Cool

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 1356 korisnika na forumu :: 36 registrovanih, 11 sakrivenih i 1309 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: ajo baba, amaterSRB, Andrija357, Asparagus, bladesu, BORUTUS, debeli, Dimitrise93, Dorcolac, draganl, dushan, Georgius, hyla, jackreacher011011, Karla, kihot, kovinacc, kuntalo, kybonacci, Leonov, Lieutenant, Mi lao shu, MikeHammer, milenko crazy north, milos.cbr, MilosKop, nemkea71, nextyamb, procesor, royst33, srbijaiznadsvega, Stanlio, stegonosa, Trpe Grozni, vasa.93, W123