Lokacija A grijaca??

Lokacija A grijaca??

offline
  • Pridružio: 16 Jul 2017
  • Poruke: 8

Pozz imam jedno malo pitqnje. Na tojoti coroli 2005 god izbacilo mi je gresku P0380 DTC Glow Plug/Heater Circuit "A" Malfunction,mene zanima koji je grijac A na kom klipu?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 942 korisnika na forumu :: 75 registrovanih, 9 sakrivenih i 858 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, A.R.Chafee.Jr., alberto, aleph_one, ArchaBasha, berste23, bladesu, bojan313, bojan_t, bojcistv, cole77, Comyymoc, darkkran, deki1001, Denaya, Djokislav, Djota1, Dolinc, doom83, Flanker-G, Foxdie, Gheljda, goxin, Helket, hellenic, HrcAk47, igorkozar83, ivan_8282, jarovitt, Jozo74, K a s p e r, Manjane, Marko Marković, marko.markovic, Marko00, mat, Milan A. Nikolic, Milometer, Milos1987, mir, miso2709, Mrav Obrad, mrm, NeutrinoSRB, Novakomp, nuke92, Oscar2, Panter, PITT, RD84, redakzver, Roksi, rovac, S-G, Semberija, shiro, sicer2012, Sir Budimir, skok, Stanislav1970, starlights, stegonosa, suton, Tanjagre, Tas011, tubular, uruk, vdeki, veljko82, Vlajman1957, voja64, yrraf, zivojin32, zmajbre, Žukov