Jezive verzije guitar hero 3

Jezive verzije guitar hero 3

offline
  • jovan vlahovic
  • Pridružio: 19 Mar 2012
  • Poruke: 92
  • Gde živiš: podgorica

Ljudi,imam najmanje tri verzije gh 3,i ne mogu da se odlucim koju da smaknen(ne smijem izbrisati original).
e sad ga evo tezi dio:imam guitar hero 3
;legends of rock
;the beast of rock 2
;i creepypasta verziju
Mozete li mi reci koje dvije da smaknem,i ako neko nesto zna o njima,da mi kaze



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1313 korisnika na forumu :: 78 registrovanih, 7 sakrivenih i 1228 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, b_z_b, Ben Roj, benne, bigvlada, bobor, bojcistv, Borkanović, BrusLi, Bubimir, C-Gun, cakija, crazydkure, cuvarkuca, deLacy, Denaya, desmeki, dolinalima, Duh sa sekirom, dulleo, Dusko_Dugousko, DuškoMraz, ElGenius, esko_hz, g_g, goran.vvv, Hans Gajger, ILGromovnik, ivan1973, jodzula, JOntra, karevski, Kenanjoz, kolle.the.kid, kripo, Lance Guest, leopard83, lord sir giga, m94j, Makarid, Manjane, mat, Metanoja, milenko crazy north, milutin134, mitja2512, mm1811, Ns1975, ObelixSRB, Oklopnjak, Otto Grunf, pacika, Paklenica, Panter, Parker, pein, picknick, Pilipenda, pisac12, Pururin, Roksi, sap, sasakrajina, sistem22, sova72, stegonosa, stokssone, tubular, ulogovan, Vanderx, vathra, VJ, vlad4, Vlada78, vrgudinac, x9, zixo, Zoran1959